POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [12.10.2020, 11:52:58] • Świnoujście

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

Taekwondo olimpijskie. 10 października 2020 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym. ULKSW Pomorze Świnoujście reprezentowało siedmioro zawodników, którzy wystartowali w trzech konkurencjach: dwubój sprawnościowy, poomse (układy formalne) oraz walka sportowa.

W dwuboju brązowe medale zdobyły:sw Klaudia Bukowska i Maja Kowalewska.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

W poomse tuż za podium na czwartym miejscu znalazł się Dawid Błachnio. Natomiast w walce sportowej brąz zdobyła Wanessa Zakrzewska.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

Klaudia Bukowska, srebro Dawid Błachnio, Karolina Kuckiewicz oraz Maja Kowalewska.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

Poza podium Łukasz Kolański i Wiktora Krasowska-Nowak. ULKSW Pomorze Świnoujście zajęło 7 miejsce drużynowo na 24 zgłoszone kluby z Wielkopolski i Pomorza Zachodniego.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnowie Podgórnym

fot. Organizator

Sławomir Błażejczyk


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Qsza • Wtorek [13.10.2020, 13:48:56] • [IP: 37.47.185.***]

Brawo Łukasz K. gratulacje także dla pozostałych!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■