POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [07.10.2020, 19:30:25] • Świnoujście

Młodzież Prawobrzeża na Międzynarodowym turnieju

Młodzież Prawobrzeża na Międzynarodowym turnieju

fot. Organizator

W miniony weekend 02.10 – 04.10. 2020 odbył się długo oczekiwany Międzynarodowy Turniej RCR Cup na Pomorzu Zachodnim 2020 w kategorii wiekowej U10. Zawody odbywały się na Stadionie Miejskim im. Gryfa Pomorskiego w Międzyzdrojach.

Sportowy weekend rozpoczął się 02.10.2020 o godzinie 19:00 w Międzyzdrojskim Amfiteatrze. Mogliśmy poznać 19 drużyn, ich zawodników oraz trenerów, którzy przez dwa kolejne dni dzielnie rywalizowali w turnieju.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy – A oraz B.

Zespół Orlika Młodszego z klubu KS Prawobrzeże trafił do grupy A razem z zawodnikami z MUKS Szok 2011 Bojanowo, MUKS CWZS I Bydgoszcz, SL Salos II Szczecin, Pogoń II Szczecin, Arkonia Szczecin, AP Gool Wołów, Stilon Gorzów, Pogoń III Szczecin oraz MUKS Szok 2010 Bojanowo. Rozgrywki w pierwszym dniu odbywały się w godzinach 8:00 – 13:00 oraz 13:30-17:30 w zależności od grupy. Prawobrzeże rozegrało 9 meczy po 15minut każdy.

Młodzież Prawobrzeża na Międzynarodowym turnieju

fot. Organizator

Drugiego dnia, czyli w niedzielę odbyła się Faza Finałowa w której chłopcy z naszego klubu rozegrali 5 meczy.

Konkurencja była bardzo silna a poziom bardzo wysoki. Mimo to, piłkarze prawobrzeża walczyli dzielnie i do samego końca.

W ciągu całego weekendu byliśmy świadkami 140 spotkań rozegranych na 3 boiskach równolegle. Mogliśmy zaobserwować wiele pięknych akcji oraz wyśmienitych goli w wykonaniu wszystkich drużyn.

Finalnie drużyna Orlika Młodszego z KS Prawobrzeże uplasowała się na zaszczytnym XV miejscu co jest dużym sukcesem zważając na różnice wiekowe oraz wzrostowe pomiędzy naszymi zawodnikami (rocznik 2013-2011) a resztą drużyn.

Pierwsze 3 miejsca zajęły kolejno: Pogoń I Szczecin , SL Salos Szczecin, MUKS CWZS Bydgoszcz

Drużynę KS Prawobrzeże reprezentowali: Auguścik Tymoteusz, Butkiewicz Paweł, Drachal Franciszek, Kierepka Filip, Lewandowski Filip, Mimier Grzegorz, Polakowski Jędrzej, Rozwak Damian, Ryfczyński Michał, Strzeboński Kacper, Szoda Kacper oraz Szybisty Szymon.

Młodzież Prawobrzeża na Międzynarodowym turnieju

fot. Organizator

Tekst: Monika Szoda


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■