POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.09.2020, 08:38:34] • Szczecin

Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej

Akcja Krwiodawstwa z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej

fot. Organizator

16,65 litra krwi oddano z okazji święta KAS.

22 września br. z okazji Święta Krajowej Administracji Skarbowej z inicjatywy Dyrektora Jarosława Grzelaka, odbyła się Akcja Krwiodawstwa pn. "Twoja krew, moje życie". Akcja oddawania krwi miała miejsce w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. To już kolejna taka akcja.

Tym razem na zaproszenie do udziału w naszej akcji odpowiedziało 39 osób wśród których znaleźli się również krwiodawcy z zaprzyjaźnionych instytucji i służb: Straży Granicznej, Służby Więziennej z Aresztu Śledczego w Szczecinie i Urzędu Marszałkowskiego. Po pozytywnej weryfikacji lekarskiej 37 oddało krew.

Łącznie przekazaliśmy potrzebującym aż 16,650 litrów tego bezcennego leku.

Fachowego wsparcia izbowej inicjatywie udzieliło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■