POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.09.2020, 16:43:42] • Polska

„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

fot. Organizator

Aleksandra Czubińska (tegoroczna maturzystka ZSnr1 w Goleniowie) oraz Nikola Palej (studentka Akademii Sztuki w Szczecinie) zdobyły wyróżnienia aktorskie na ogólnopolskim festiwalu Teatralnym w Stalowej Woli (podkarpackie).

Wczoraj (20 września) zakończyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień na V Ogólnopolskich Spotkaniach Międzypokoleniowych „Relacje" w Stalowej Woli.

Aleksandra Czubińska otrzymała wyróżnienie za „gęstą i energetyczną rolę" w naszym spektaklu, a Nikola Palej została nagrodzona za „wirtuozerię ruchu, ciała i głosu".

„HEJ, TY” nagrodzone ponownie

fot. Organizator

Przypomnijmy, że obie nagrodzone młode mieszkanki naszego regionu występują w spektaklu "Hej, Ty" w reżyserii Marka Kościółka oraz Anny Giniewskiej, które to jest wizytówką nie tylko Maszewa, ale i całego województwa zachodniopomorskiego. To bowiem już kolejne ogólnopolskie wyróżnienie dla tego spektaklu.

W jury w Stalowej Woli zasiadali: Modest Ruciński, aktor, filmowy i teatralny; Joanna Holcgreber, aktorka Teatru Gardzienice; Katarzyna Maternowska, aktorka oraz znany polski krytyk teatralny Łukasz Drewniak.

Marek Kościółek


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■