POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.08.2020, 18:52:05] • Świnoujście

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

fot. Robert Ignaciuk

Grający w grupie B III ligi Piłkarze „Floty" Świnoujście zdecydowanie pokonali 15 sierpnia drużynę „Mieszka" Gniezno 4:2. Czy to początek drogi do ligowego awansu?

Po tym spotkaniu, z siedmioma punktami wyspiarze zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Kibice wierzą, że „biało-niebiescy" pójdą po swoje także w kolejnych spotkaniach.

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

fot. Robert Ignaciuk

Spotkanie toczyło się ze zmiennym szczęściem aż do 71 minuty. Strzelecki festiwal otworzył już w 12 minucie gry napastnik „Floty" Paweł Iskra. Jedno-bramkowa przewaga świnoujścian utrzymała się do przedostatniej minuty pierwszej połowy. Napastnik gości Jakub Hoffman wykorzystał wówczas moment dekoncentracji świnoujścian.

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

fot. Robert Ignaciuk

W drugiej połowie to znów „Flota" przystąpiła do gry z większym animuszem. Paweł Iskra ponownie w 59 minucie gry. wyprowadził nasz zespół na prowadzenie.

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

fot. Robert Ignaciuk

Z przewagi nasza drużyn Anie cieszyła się jednak zbyt długo. Na 19 minut przed końcem Miłosz Brylewski ponownie doprowadza drużynę Mieszka do remisu. Końcówka spotkania to jednak zdecydowana mobilizacja wyspiarzy. Bramki Grzegorza Tarasewicza i, ponownie Pawła Iskry ( w ostatniej minucie gry!) przynoszą drużynie prowadzenie, którego przeciwnicy nie będą już w stanie wyrwać. Obecnie świnoujścian czeka wyjazdowe spotkanie z Jarotą w Jarocinie. Mecz odbędzie się 22 sierpnia.

Zdecydowane zwycięstwo z „Mieszkiem” Czy to zapowiedź walki o kolejny awans?

fot. Robert Ignaciuk

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [17.08.2020, 01:20:20] • [IP: 188.146.178.***]

Pamiętajmy że celem Floty jest utrzymanie się w 3 lidze, każde zwycięstwo to sukces w postaci 3 pkt,. Fajni nowi piłkarze doszli, szkoda tylko że trener zmian nie robi

Gość • Niedziela [16.08.2020, 20:21:21] • [IP: 62.69.251.***]

nie takie zdecydowane;wynik lepszy niż gra, szczególnie w 1-ej połowie

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■