POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [03.08.2020, 09:45:45] • Świnoujście

Obiecująca inauguracja ligi w wykonaniu piłkarzy Floty. Zwyciężyli z Unią Janikowo 3:1

Obiecująca inauguracja ligi w wykonaniu piłkarzy Floty. Zwyciężyli z Unią Janikowo 3:1

fot. Robert Ignaciuk

Mecz poprzedziło wręczenie pucharu i wyróżnień przez prezesa ZZPN Jana Bednarka za awans do III ligi oraz uczczenie pamięci bohaterów Powstania Warszawskiego. Występujący w II grupie III ligi piłkarski zespół MKS „Flota" Świnoujście w świetnym stylu pokonała w sobotę Unię Janikowo. Podopieczni trenera Jerzego Rota tylko w samym początku meczu „odpuścili nieco gościom z Janikowa. Już jednak w 6 minucie przepięknym strzałem w okienko przy lewym słupku prowadzenie zdobył Prawucki. „Biało-niebiescy nie oddali inicjatywy do końca pierwszej połowy.

Dwanaście minut po pierwszym trafieniu gości pogrążył Tarasewicz. Jego dobitka po strzale Iskry była już nie do obrony i było już na 2-0.

W 76 minucie Kopeć ograł Mysiaka i dokładnie wrzucił piłkę w pole karne. Tu na miejscu był Tarasewicz i uderzeniem głową podwyższył na 3-0.

Honorowego gola goście zdobyli w 88 minucie. Po strzale Goździka zza pola karnego piłka wpadła do bramki Floty tuż przy lewym słupku.

Po pierwszej kolejce „Flota zajmuje w ligowej tabeli trzecie miejsce. Co ciekawe, aż siedem drużyn z ligowej czołówki ma identyczny stosunek bramek. W najbliższy weekend świnoujścianie zmierzą się z drugim zespołem szczecińskiej Pogoni. Trzymamy kciuki!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [05.08.2020, 08:16:38] • [IP: 37.47.138.***]

srodek pola bardzo mlody moze to byc slaby punkt w grze z innym przeciwnikiem

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 22:19:16] • [IP: 31.11.130.***]

Chlopie jeszcze raz Ci powtarzam ze jest budynek przeszklony, dlaczego tam się nie załatwiasz?? czyste kible, pełna kultura, czy po prostu szukasz dziury w całym??

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 22:16:46] • [IP: 185.210.38.**]

One są niczyje A z toalet można korzystać w szkiełku.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 20:21:38] • [IP: 176.221.123.***]

IP 96 Tak toj toje były sprzątane że w pierwszej i drugiej kabinie od prawej strony były pajęczyny na całą szerokość kabiny. Żadnych komunikatów na temat WC nie słyszałem i nie widział, A na stadion wszedłem 40 minut przed rozpoczęciem meczu. Myślę że na najbliższym meczu będzie lepiej. I oby było zwycięstwo z Pogonią II i tego życzymy Flocie.

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 18:33:09] • [IP: 188.147.96.***]

Bzdura, wisiały komunikaty aby załatwiać się w budynku przeszklonym na trybunie Stadionu,. Toi toie są sprzątane regularnie, a syf robią wszyscy korzystajacy w tygodniu, a płaci za to klub, niestety

Gość • Poniedziałek [03.08.2020, 14:39:29] • [IP: 176.221.123.***]

Gratulacje !! Brawo !! oby tak dalej. Ale jest małe ale. Wszystko pięknie tylko organizatorzy zapomnieli o sanitariatach te TOJ TOJ to obraz nędzy i rozpaczy. Syf, kiła i mogiła, nikt tego nie sprzątał od dziesięciu lat. Samo wejście już przyprawia o wymioty. Na przyszły mecz trzeba to jakoś lepiej przygotować. Bo to jest najlepsza reklama Floty i Świnoujścia. Organizatorzy naprawcie ten problem.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Obchody uroczystości z okazji Dni Morza zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez reprezentantów Urzędu Miasta w imieniu wszystkich delegacji w dniu 25 czerwca 2021 roku o godz. 11 na Placu Rybaka pod pomnikiem "Tym, którzy nie powrócili z morza". Osoby zainteresowane upamiętnieniem uroczystości mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów. Rozwiązanie to podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa. Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■