POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [24.07.2020, 00:23:25] • Świnoujście

Punkt paszportowy w Świnoujściu będzie czasowo nieczynny

Ogłoszenie Centrum Prasowego Wojewody: Uprzejmie informujemy , iż w dniach od 27.07 do 10.08.2020r Terenowy Punkt Paszportowy w Świnoujściu będzie nieczynny.

Odbiór paszportu w tym czasie będzie możliwy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, w godzinach jego otwarcia, po uprzednim dokonaniu rezerwacji wizyty na stronie internetowej urzędu rezerwacja.zuw.szczecin.pl/

Złożenie wniosku o wydanie paszportu jest możliwe w innym działającym na terenie województwa zachodniopomorskiego punkcie paszportowym . Najbliższy usytuowany jest w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach.

Centrum Prasowe Wojewody


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Poniedziałek [27.07.2020, 13:50:48] • [IP: 37.47.149.***]

Panie poszły na urlop i nie ma kto zastąpuć.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 13:07:59] • [IP: 31.0.38.***]

Do pana" nieroba z UM". A co ma piernik do wiatraka? Punkt Paszportowy to Urząd wojewódzki a nie Urząd Miasta. Poza tym pracuje tam tylko jedna osoba, więc urlop sie należy.

Gość • Niedziela [26.07.2020, 10:51:30] • [IP: 176.221.122.**]

Coraz lepiej...

Gość • Niedziela [26.07.2020, 00:15:59] • [IP: 176.221.123.**]

To chyba k... jakiś żart !! Do roboty nieroby z UM.

Gość • Piątek [24.07.2020, 19:03:40] • [IP: 176.221.123.***]

dlaczego tak

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■