POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.07.2020, 10:45:19] • Świnoujście

Kamperem pod znakiem zakazu... Można bezkarnie???

Kamperem pod znakiem zakazu... Można bezkarnie???

fot. Mieszkaniec

Kamper na słowackich numerach rejestracyjnych stał zaparkowany na ulicy Grodzkiej, tuż pod znakiem "zakaz wjazdu". Zauważył i poinformował o tym jeden z mieszkańców miasta.

- To zdjęcie przedstawia tzw. "mistrza" parkowania. Stał na zakazie zatrzymywania się i w dodatku naruszył ustawiony z drugiej strony znak B-2 zakaz wjazdu. Pojazd typu kamper miał słowackie tablice rejestracyjne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [31.07.2020, 02:45:57] • [IP: 109.173.202.**]

Szczęśliwe miasteczko, nie ma innych problemów niż zazdrość z powodu, że ktoś ma kampera. Renty starcza na czynsz?

Gość • Sobota [25.07.2020, 11:58:42] • [IP: 89.79.128.**]

sygnaliście w swoim żywiole...

Gość • Środa [22.07.2020, 11:07:01] • [IP: 91.199.250.**]

Ulica nosi nazwę GRODZKA :)

Gość • Niedziela [19.07.2020, 21:03:50] • [IP: 94.254.232.**]

Miasto dzbanów przyciąga dzbany.

odyseusz • Niedziela [19.07.2020, 20:54:17] • [IP: 88.156.206.**]

w Słowacji policja jest skorupowana...łapią nas za byle co i?? mandat do swojej kieszeni...wiem bo sam tego doświadczyłem za przekroczenie o 10 km przed wjazdem do wioski...chceli 150 euro ale zadowolili się 50-tką...i oni są w UE.

Gość • Niedziela [19.07.2020, 13:39:33] • [IP: 37.47.185.***]

Konfidenci zazdrośnicy kupcie sobie maść na bol wiecie czego

Gość • Piątek [17.07.2020, 22:51:22] • [IP: 178.238.249.***]

Na os. Posejdon nie można wyjechać z własnego garażu. Sąsiedzi z za miedzy" okupują" każdy skrawek ulicy. Zwracając im uwagę - pokazują środkowy palec. To skutek zlikwidowania parkingu wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Koszmar.

Gość • Piątek [17.07.2020, 20:08:16] • [IP: 88.218.255.**]

Ulica Grocka jest jednokierunkowa i ten camper wjechał od prąd.

Gość • Piątek [17.07.2020, 14:21:06] • [IP: 94.254.233.***]

normalka w tym mieście !! tu nie obowiązują żadne zakazy ani znaki bo nikt ich nie egzekwuje !! na ul.Niedziałkowskiego jest taki sam znak a po prawej stronie na chodniku stają zaparkowane samochody, trzeba chodzić środkiem ulicy ale służby nie reagują, nawet jak akurat przejeżdzają zero reakcji...ale jak reklama za daleko wystaje straszą mandatem...

Mieszkaniec • Piątek [17.07.2020, 13:23:40] • [IP: 188.146.178.***]

Gość • Piątek [17.07.2020, 12:29:27] • [IP: 89.151.36.***] Wystarczy na zdjęcie spojrzeć. Ewidentny znak DROGA JEDNOKIERUNKOWA. Więc z drugiej strony ulicy jest zakaz wjazdu.

Gość • Piątek [17.07.2020, 13:10:29] • [IP: 89.151.36.***]

BMW też na zakazie, jednak czytelnika aż tak nie razi

Gość • Piątek [17.07.2020, 12:29:27] • [IP: 89.151.36.***]

gdzie tu jest znak zakaz wjazdu? xD parkowania i zatrzymywania a i owszem ale wjazdu?

Gość • Piątek [17.07.2020, 11:51:33] • [IP: 167.114.102.***]

I tak możecie jemu naskoczyć i zagwizdać.

Mieszkaniec • Piątek [17.07.2020, 11:12:24] • [IP: 188.146.178.***]

Mandatem go. Najlepiej najwyższym możliwym. Mógł sobie wykupić np. miejsce kempingowe na ulicy Słowackiego w Relaksie, nie - lepiej się narazić na mandat płatny od razu...

Oglądasz 1-14 z 14
■ Zgubiono telefon aiPhone 11 kolor czarny (służbowy) z aktywną lokalizacją ! Dla uczciwego znalazcy - nagroda ! Kontakt : 663 42 32 42 ■
■ Tragedia w Dziwnowie. Nie żyje 4 - osobowa rodzina. Dzieci miały 3 i 7 lat. Kobieta 37 lat, a mężczyzna 41 lat ■ Radni Komisji Gospodarki Morskiej chcą zwołania w trybie nadzwyczajnym sesji Rady Miasta poświęconego planom inwestycyjnym portu oraz zagospodarowaniu terenów wokół latarni morskiej w Świnoujściu ■ Kosmiczna czerwona kanapa za 40.000 zł… w pływalni przyszkolnej. Otwarcie Uznam Areny, a szczególnie pływalni odbyło się z pompą. Były okolicznościowe przemówienia władzy, poczęstunek, no i wizytacja obiektu. A tam cuda design’u. Wszystkim w oczy rzuciła się stosunkowo niewielka, ale za to czerwona kanapa, bardzo nowoczesna kształtem i bardzo niefunkcjonalna jak na hol pływalni. Wybudowanej przecież przede wszystkim dla dzieci szkolnych. Okazuje się, że to „Sofa Moon” kupiona przez miasto w ramach wyposażenia Uznam Areny. Kosztowała bagatela…. 40.000 zł. (nie wiadomo tylko czy netto czy brutto). B&B Italia Sofa Moon System od 58549 PLN 3fstudio.com.pl/sofy/bb-italia-sofa-moon-system# Zadaliśmy w czwartek szczegółowe pytania do rzecznika prezydenta miasta, czekamy na odpowiedź. Bo wieść gminna niesie, że to nie koniec kosmicznych cen i wyposażenia tego miejsca. C.D.N…… ■ Biznes się zwija. 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w CEIDG. To obraz sytuacji świnoujskich przedsiębiorców w minionym roku. Jest źle, a to raczej statystyki niepełne. W ubiegłym roku do świnoujskiego Urzędu Miasta wpłynęły wnioski dotyczące 624 zawieszeń i 187 wykreśleń działalności gospodarczej zarejestrowanej w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Te statystyki mogą być jednak niepełne ■ Czytelnik: Tiry rozjadą Warszów. Wraca komunikacyjny koszmar kierowców. Po raz kolejny na Warszowie mieliśmy komunikacyjny armagedonem. Mieszkańcy Świnoujścia musieli liczyć się z tym, że ich powrót do domu we wtorkowy wieczór był utrudniony. Wszystko za sprawą ogromnych kolejek, które tworzyły się na wjeździe do miasta. Kilkumetrowy sznur samochodów ciężarowych to jednak żadna nowość. Za każdym razem wszystko wygląda podobnie, gdy promy do Szwecji ze względu na panujące warunki atmosferyczne nie wypływają tylko zostają w porcie. Kierowcy znają już ten scenariusz na pamięć. Za każdym razem jednak tego typu sytuacje wywołują u nich podobną złość i frustrację. Samochody ciężarowe stoją do dzisiaj (10.02.2021) na ulicy i bardzo utrudniają ruch. ■ Szybkie testy antygenowe w kontenerze obok laboratorium. Nie trzeba się rejestrować. W kontenerze obok laboratorium wykonujemy szybkie testy antygenowe. Próbki pobieramy w godzinach od 10 do 12 przez siedem dni w tygodniu. Na badania te nie trzeba się rejestrować. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz dowód wpłaty. Przypominamy, że wpłat można dokonać przelewem (wszystkie informacje dotyczące testu łącznie z numerem konta znajdą Państwo TUTAJ szpital-swinoujscie.pl/strona/menu/83_testy_sars-cov-2__covid_-19) lub bezpośrednio w laboratorium. Cena testu antygenowego to 80 złotych. Zapraszamy! ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■