POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [17.07.2020, 10:45:19] • Świnoujście

Kamperem pod znakiem zakazu... Można bezkarnie???

Kamperem pod znakiem zakazu... Można bezkarnie???

fot. Mieszkaniec

Kamper na słowackich numerach rejestracyjnych stał zaparkowany na ulicy Grodzkiej, tuż pod znakiem "zakaz wjazdu". Zauważył i poinformował o tym jeden z mieszkańców miasta.

- To zdjęcie przedstawia tzw. "mistrza" parkowania. Stał na zakazie zatrzymywania się i w dodatku naruszył ustawiony z drugiej strony znak B-2 zakaz wjazdu. Pojazd typu kamper miał słowackie tablice rejestracyjne.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Piątek [31.07.2020, 02:45:57] • [IP: 109.173.202.**]

Szczęśliwe miasteczko, nie ma innych problemów niż zazdrość z powodu, że ktoś ma kampera. Renty starcza na czynsz?

Gość • Sobota [25.07.2020, 11:58:42] • [IP: 89.79.128.**]

sygnaliście w swoim żywiole...

Gość • Środa [22.07.2020, 11:07:01] • [IP: 91.199.250.**]

Ulica nosi nazwę GRODZKA :)

Gość • Niedziela [19.07.2020, 21:03:50] • [IP: 94.254.232.**]

Miasto dzbanów przyciąga dzbany.

odyseusz • Niedziela [19.07.2020, 20:54:17] • [IP: 88.156.206.**]

w Słowacji policja jest skorupowana...łapią nas za byle co i?? mandat do swojej kieszeni...wiem bo sam tego doświadczyłem za przekroczenie o 10 km przed wjazdem do wioski...chceli 150 euro ale zadowolili się 50-tką...i oni są w UE.

Gość • Niedziela [19.07.2020, 13:39:33] • [IP: 37.47.185.***]

Konfidenci zazdrośnicy kupcie sobie maść na bol wiecie czego

Gość • Piątek [17.07.2020, 22:51:22] • [IP: 178.238.249.***]

Na os. Posejdon nie można wyjechać z własnego garażu. Sąsiedzi z za miedzy" okupują" każdy skrawek ulicy. Zwracając im uwagę - pokazują środkowy palec. To skutek zlikwidowania parkingu wzdłuż ulicy Wojska Polskiego. Koszmar.

Gość • Piątek [17.07.2020, 20:08:16] • [IP: 88.218.255.**]

Ulica Grocka jest jednokierunkowa i ten camper wjechał od prąd.

Gość • Piątek [17.07.2020, 14:21:06] • [IP: 94.254.233.***]

normalka w tym mieście !! tu nie obowiązują żadne zakazy ani znaki bo nikt ich nie egzekwuje !! na ul.Niedziałkowskiego jest taki sam znak a po prawej stronie na chodniku stają zaparkowane samochody, trzeba chodzić środkiem ulicy ale służby nie reagują, nawet jak akurat przejeżdzają zero reakcji...ale jak reklama za daleko wystaje straszą mandatem...

Mieszkaniec • Piątek [17.07.2020, 13:23:40] • [IP: 188.146.178.***]

Gość • Piątek [17.07.2020, 12:29:27] • [IP: 89.151.36.***] Wystarczy na zdjęcie spojrzeć. Ewidentny znak DROGA JEDNOKIERUNKOWA. Więc z drugiej strony ulicy jest zakaz wjazdu.

Gość • Piątek [17.07.2020, 13:10:29] • [IP: 89.151.36.***]

BMW też na zakazie, jednak czytelnika aż tak nie razi

Gość • Piątek [17.07.2020, 12:29:27] • [IP: 89.151.36.***]

gdzie tu jest znak zakaz wjazdu? xD parkowania i zatrzymywania a i owszem ale wjazdu?

Gość • Piątek [17.07.2020, 11:51:33] • [IP: 167.114.102.***]

I tak możecie jemu naskoczyć i zagwizdać.

Mieszkaniec • Piątek [17.07.2020, 11:12:24] • [IP: 188.146.178.***]

Mandatem go. Najlepiej najwyższym możliwym. Mógł sobie wykupić np. miejsce kempingowe na ulicy Słowackiego w Relaksie, nie - lepiej się narazić na mandat płatny od razu...

Oglądasz 1-14 z 14
■ Nowy sposób raportowania zakażeń SARS – CoV – 2. O sytuacji w powiatach dowiemy się z wizualizacji na rządowej stronie Nowy model raprotowania nowych przypadków zakażeń na SARS – CoV – 2 oparty jest na systemie informatycznym. Wojewódzkie oraz powiatowe Stacje Sanitarno - Epidemiologiczne nie będą już zatem codziennie przedstawiać danych o liczbie chorych na koronawirusa w poszczególnych regionach. We wtorek, 24 listopada pojawiły się pierwsze obawy, że nie dowiemy się, ile odnotowano zakażeń w powiatach. Jednak, już we wtorkowy wieczór minister zdrowia, Adam Niedzielski poinformował, że powstała właśnie rządowa strona, dzięki której za pomocą specjalnej wizualizacji dowiemy się o nowych przypadkach zachorowań na SARS – CoV – 2, również na poziomie powiatów. Pojawiły się już pierwsze głosy specjalistów, że dane są powierzchowne, mogą wprowadzać w błąd, a raport nie zawiera danych historycznych. Przypomnijmy, że decyzja o nowym sposobie raportowania zakażeń związana była z rozbieżnościami, jakie pojawiły się ostatnio w liczbie zakażeń ■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■