POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [07.07.2020, 12:47:19] • zachodniopomorskie

Rozpoczynamy sprzedaż biletów! Już od jutra dostępne bilety na spektakle Opery na Zamku w Szczecinie

Rozpoczynamy sprzedaż biletów! Już od jutra dostępne bilety na spektakle Opery na Zamku w Szczecinie

fot. Organizator

Wracamy do gry! Opera na Zamku już jutro – we wtorek 7 lipca – rozpoczyna sprzedaż biletów na sezon artystyczny 2020/2021.

1. Ogólne zasady sprzedaży biletów:

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi sprzedaż obejmuje tylko połowę miejsc na widowni. Dla członków najbliższej rodziny istnieje możliwość zakupu miejsc obok siebie. Polecamy kupno biletów online, poprzez naszą stronę: www.opera.szczecin.pl. Rezerwacja biletów możliwa jest wyłącznie telefonicznie: w dziale marketingu (tel. 91 43 48 106 – od poniedziałku do piątku od 10.00 do 14.00) i w kasie opery (tel. 91 43 48 104 oraz 91 43 48 106, od wtorku do czwartku od 12.00 do 17.00). Zarezerwowane bilety należy opłacić w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji, ale nie później niż 21 dni przed wydarzeniem. Kasa opery czynna jest w lipcu i sierpniu od wtorku do czwartku od 12.00 do 17.00. Zachęcamy także do zakupu bonów podarunkowych – obdarowani sami mogą zadecydować, jaki spektakl chcą zobaczyć. Jeśli planują Państwo wizytę w operze, prosimy o zabranie ze sobą maseczki i noszenie jej po wejściu do budynku teatru, dezynfekowanie rąk po wejściu do budynku oraz o zachowanie bezpiecznych odległości między sobą.

2. Harmonogram sprzedaży biletów:

· Od 7 lipca sprzedaż biletów na wydarzenia zaplanowane w repertuarze we wrześniu i październiku 2020 roku.
· Od 1 września sprzedaż biletów na wydarzenia zaplanowane w repertuarze do końca 2020 roku.
· Najpóźniej od 3 listopada sprzedaż biletów na wydarzenia zaplanowane w repertuarze do końca sezonu 2020/2021.

3. Repertuar na cały sezon dostępny jest tutaj: www.opera.szczecin.pl/component/repertuar?sezon=13

Magdalena Jagiełło-Kmieciak
rzeczniczka prasowa Opery na Zamku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W czwartek przy samej zachodniej granicy państwowej prognozowane są wzrosty temperatury maksymalnej powietrza w okolice 30°C/31°C. ■ Gmina Miasto Świnoujście, w programie rządowym „Zdalna Szkoła + wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” pozyskała kolejne środki finansowe w wysokości 73 160,00 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup tabletów dla najbardziej potrzebujących uczniów naszego Miasta ■ Minister Edukacji Narodowej zdecydował: rok szkolny rozpocznie się tradycyjnie 1 września, a dzieci pójdą do szkoły! 1 września szkoły otworzą swoje podwoje dla uczniów, a ci spotkają się ze sobą, poznają plan lekcji. W kolejnych dniach nauka także odbywać się będzie w szkołach-poinformowało MEN ■ Nadal obowiązuje zakaz wjazdu turystów jednodniowych z innych niemieckich landów związkowych oraz z innych krajów w ogóle. Zakaz ten będzie obowiązywał na pewno do końca sierpnia ■ Bez dodatkowej dyskusji radni zaakceptowali plan ustalenia sieci projekty publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto jak i sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych ■ ZGM po zmianach ma przejąć siedzibę Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy ul. Wyspiańskiego 35 c. Na zmiany związane z przekształceniem oraz ulokowaniem w nowej siedzibie władze miasta przewidują czas do końca września ■ Rada Miasta jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie rekompensaty dla spółki ZGM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z tytułu realizacji zadań własnych Gminy Miasto Świnoujście ■