POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.07.2020, 14:53:24] • Świnoujście

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem i burzami

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem i burzami

fot. BIK UM Świnoujście

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami i silnym wiatrem, które mogą wystąpić dziś po południu i wieczorem. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, a w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Jeśli te prognozy sprawdzą się, to miejskie służby apelują, aby unikać parków, nie wchodzić na cmentarze i inne tereny zadrzewione. Wiejący silny wiatr może bowiem łamać gałęzie, a nawet naruszyć systemy korzeniowe zdrowych drzew. Należy także zabezpieczyć rzeczy na balkonach, tarasach, które mógłby porwać wiatr.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nadciąga Noc Muzeów. Tegorocznym motywem przewodnim będzie literatura kryminalna i true crime, dlatego oprócz zwiedzania aresztu śledczego, świetlnych iluminacji oraz gry miejskiej, odbędą się spotkania autorskie z waszymi ulubionymi pisarzami ■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■