POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.09.2008, 19:42:35] • Świnoujście

UFO w Świnoujściu?

UFO w Świnoujściu?

Zdjęcia nadesłał nam internauta, zamieszkały w wieżowcu, na osiedlu zachodnim.(fot. internauta )

Niezidentyfikowane obiekty latające pojawiają się od jakiegoś czasu na naszym niebie. Obiekty te zaobserwowano wielokrotnie poruszające się od strony południowo zachodniej, w kierunku wschodniej części miasta. Czy mamy, zatem do czynienia z przybyszami z kosmosu?

Każdy z nas słyszał kiedyś o UFO. Jedni wierzą, inni wyśmiewają możliwość istnienia przybyszów z Kosmosu. Faktem jednak jest, że wielu ludzi widziało niezidentyfikowane obiekty latające, a przy dzisiejszej zaawansowanej technologii, która sprawia, że prawie każdy ma w posiadaniu aparat cyfrowy, coraz więcej osób fotografuje „znaki” na niebie. Teraz pozostaje nam tylko pytanie: Czym są owe znaki?

UFO w Świnoujściu?

fot. internauta

Tajemnicze światło często widywał również mieszkaniec Świnoujścia wraz ze swoją żoną. - Jasna świecąca kula bezszelestnie się poruszała, zbyt wolno jak na samolot, czy helikopter. Jej światło było również zbyt jasne, jak na światła samolotu podchodzącego do lądowania. Jak relacjonuje nam Pan M. w końcowej fazie lotu, obiekt ten rozdzielił się na dwie części, które „rozjechały” się w przeciwnych kierunkach. - Pierwszy raz widziałem to w lutym tego roku i wielokrotnie latem, w godzinach wieczornych.

Tajemnicze zjawisko pojawia się na czas od paru sekund do nawet dwóch, trzech minut. Czym jest? Niewiadomo. Mamy nadzieję, że kiedyś się tego dowiemy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 134, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 134

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 14:03:37] • [IP: 92.42.119.***]

uważajcie bo nas porwie :D

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 13:57:08] • [IP: 217.97.199.*]

a ja tam wiem swoje..to od czasu do czasu przylatują zielone ludziki zeby popatrzec na tą czerwoną enklawę!!

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 13:45:51] • [IP: 80.245.177.***]

czy w administracji nie ma nikogo do kontrolowania tego typu ciemnoty??!! i na muchomora ta ankieta?...

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 13:37:45] • [IP: 92.42.118.***]

JEZU. ...PRZECIEŻ TO JA WYPUSZCZAM ŚWIETLIKA NA SPACER !

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 13:21:39] • [IP: 80.245.177.***]

kryc sie ufoo buhahahaha

trep • Poniedziałek [15.09.2008, 12:15:28] • [IP: 195.117.222.*]

zapytajcie Rojczykowom, ta plotkara z okna widzi wszystko

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 09:16:10] • [IP: 80.245.176.***]

Przeciesz inne swiaty tez sa, tak mowi Slowo Boze.Przylatuja zobaczyc jak ta ziemia jest bardzo Grzeszna.Ale nie chca sie stykac z grzeszna ludzkoscia.

KREW Z KRWI KOŚĆ Z KOŚCI • Poniedziałek [15.09.2008, 08:55:50] • [IP: 82.195.137.***]

I PO CO CI TO BYŁO PANIE M??

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 08:44:32] • [IP: 92.42.114.**]

to oko Saurona mowie Wam

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 08:31:00] • [IP: 91.94.29.**]

Nie do książek tylko już wkrótce do rządzenia tym miastem.

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 08:29:02] • [IP: 217.97.193.**]

Ktos sie urodzil wczoraj chyba bo takiego ksiezyca to najstarsi gorale nie pamietaja...

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 08:22:39] • [IP: 92.42.117.**]

W trzecim lub czwartym komentarzu wszystko jest wyjaśnione (autor A.). W sumie to niezła kompromitacja iswinoujscie wyszła - kompromitacja wynikająca z niewiedzy. Do książek, uczyć się, a nie sztucznie" sensacje" wywoływać ;))

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 08:08:17] • [IP: 80.245.188.***]

bosz przeciez to wyglada jak ksiezyc. .. ale wy. .. jestecie. ...

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 07:54:44] • [IP: 217.97.193.**]

Ja uwazam ze to bielmo na oku.

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 07:13:43] • [IP: 80.245.188.**]

Przecież to spadająca gwiazda jaśnie panującego, oj ale koniec, pięknie świeci przed upadkiem.

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 07:05:04] • [IP: 92.42.114.***]

tak * UFO. ..

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 07:00:38] • [IP: 92.42.118.***]

Mam nadzieję, że Agatowska zwoła kolejną nadzwyczajną sesję by NAS BRONIĆ przed atakiem OBCYCH!!

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 06:39:31] • [IP: 217.97.199.*]

Wiem ze do pracy ci isc nie będzie chciało oj nie nie ale mimo tego zyczę ci miłego dnia i miłej pracy. POZDRAWIAM.

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 05:49:41] • [IP: 78.52.193.***]

UFO z Rasyji po characz przylecialo do Kudly. Nastepne za miesiac przyleci. Kiedys" Oczko" kasowal i tepil tych szpiegow sowieckich, a teraz to nie ma kto.

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 05:22:26] • [IP: 80.245.181.***]

ja wiedzialem ze mam tesciowa z nieztego swiata ale myslalem ze to fikcja a tu prosze jej statek na zdjeciu jest

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 04:24:48] • [IP: 217.97.199.*]

tak to juz bywa jak komus brakuje przyjaciol, widac ze ktos nie spi po nocach...:) nie ma to jak nocka przed kompem i tandetnym programem do przerobek zdjec

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 01:32:12] • [IP: 80.245.181.***]

przestancie cpac i chlac to ufo zniknie sprzed oczu hehe

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 00:39:36] • [IP: 87.194.61.***]

podobniez takie obiektu pojawiają się wtedy jak psy zaczynają dupami szczekać

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 00:19:02] • [IP: 92.42.116.**]

DOBRE TAM MACIE ROZKMINY W GLOWIE !! JAKIE UFO WY TU WIDZICIE !! GALGANY MALE!! NIEMACIE JUSZ O CZYM PISAC ?? POZDRAWIAM GORACO ;* PA ;)

Gość • Poniedziałek [15.09.2008, 00:05:05] • [IP: 80.245.181.***]

ja wierze tylko w swietego mikolaja

Oglądasz 26-50 z 134
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■