iswinoujscie.pl • Sobota [06.09.2008, 14:30:13] • Świnoujście
Sandra na miss !!!

fot. Archiwum rodzinne
Już w najbliższą niedzielę na scenie płockiego amfiteatru 20 najpiękniejszych studentek z całego kraju ubiegać się będzie o koronę Studenckiej Miss Polski. Trzymamy kciuki za Sandrę Jurczenia ze Świnoujścia.
Nasza kandydatka do tytułu najpiękniejszej studentki kraju studiuje Oceanotechnikę na Politechnice Szczecińskiej. Jej zainteresowania to podróże, taniec, dobry film. Z pasją gra w koszykówkę. Oprócz rozmaitych zdolności natura nie poskąpiła jej także urody. Z łatwością pokonała rywalki w drodze do finału konkursu „Studencka Miss Polski”. Casting wypadł dla Sandry wspaniale..

fot. Archiwum rodzinne
Od 29 sierpnia wraz z pozostałymi kandydatkami przygotowuje się do finałowych prezentacji. Ciężka praca rozpoczęła się od treningów choreografii, potem kolejne sesje zdjęciowe, wielogodzinne zajęcia ze stylistami. Ostatnie godziny będą równie pracowite, a wielka gala zbliża się wielkimi krokami. Oprócz kandydatek do tytułu na scenie pojawią się też gwiazdy. Finał poprowadzi Agata Młynarska oraz Maciej Florek zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu „You can dance”.
Najważniejsze będą jednak kandydatki, a dla nas szczególnie – Sandra. Wierzymy, że ma duże szanse na sukces. Powodzenia Sandro!
źródło: www.iswinoujscie.pl
paskudna ;o
śliczna i mądra ;************
wes odstaw komputer bo jestes taka goraca i laptop moglb.. sie stopic twoimi paluszkami
Brawo Sandra ! być w pierwszej piątce najpiękniejszych studentek w Polsce to nie lada wyzwanie !! Piękne masz zdjęcia ! Jeszcze raz brawo !
Brawo Sandrus! Trzymamy z Rafciem za Ciebie kciuki! :D
bo nawet nie startowala do takiego konkursu wiec o czym tu mowa! A Sandrze gratulujemy, oby wygrala!
No cóż, Sandra zakwalifikowała się do pierwszej piątki, o czymś to świadczy. Wspaniała i cudowna *a nie startowała nawet w finałach, nie wiem jak wcześniej, też o czymś to świadczy hehe ;]
Tajemnicza beczka z wynikami krąży po mieście.
sandra jest calkiem normalna dziewczyna nie jest piekna i nie jest brzydka jest normalna
Czytajac te komentarze można stwierdzić jedno - żałośni ludzie, którzy mają pusto w głowach. Jesteście śmieszni, potwierdzacie to swoimi 'ambitnymi' komentarzami. Nie każda dziewczyna, wybierająca się na miss jest idealna, najpiękniejsza i w ogolę najlepsza. Po to są te konkursy, aby się sprawdzić ;) Sandrze można pogratulować odwagi, oraz pozazdrościć urody (która posiada, bo inaczej by nie wybrali jej do 20stki najpiękniejszych studentek w Polsce) i tego, że ma za soba takie przeżycie :) a wam radze trochę dojrzec emocjonalnie i nabyć inteligencji zanim napiszecie ponownie jakiś genialny komentarz ;] pozdrawiam ;]
Z tego c widze artykul dotyczy Sandry a nie Madziarki wiec moze znajdzcie w sobie troche kltury albo odwagi cywilnej bo widze, ze jakis strasznie" elokwentny " mieszkaniec swinoujscia ma straszny komples i obrazajac innych ludzi probuje podniesc swoje ego. Czym sie szczycisz prostaku?? Anonimowo jestes taki hej do przodu ?? Jesli masz cos interesujacego do powiedzenia to smialo ale prosto w oczy.
Ale madziarka wygrałaby ogólnopolski finał. Z cała pewnością by wygrała !
sandrit pozdrawiam. ok
POZDRO
WY LUDZIE MACIE COS Z GLOWA CZY JAK?? SKORO ONA WYGRALA TO WYGRALA A * NIECH SIE NA SMIETNIK ZAWIJA SKORO JEJ NIEW YBRALI ! MACIE JAKIES PROBLEMY Z SOBA CZY JAK ?? ZAWIJAC SIE I TO SZYBCIUTKO ;]
SANDRA JEST OK. ZAZDROSCICIE JEJ PASZCZAKI CZY CO. ZADNA * NIEWYGRALA TYLKO ONA TO ODJEB...SIE GALGANY WSTRETOLOWATE !! SKORO JA WYBRALI TO ZROZUMCIE ZE TA NIJAKA * DO SMIETNIKA NIECH ZAWIJA I TYLE CO MOZNA WAM POWIEDZIEC WY... ;] SANDRIT OK;]
Może jakieś iniciały :]
Wiecie kto bierze udział w takich konkursach? Nie dowartościowane dziewczynki, bez większego polotu i ambicji. i nie dziwcie się że w komentarzach ludzie właśnie tak reagują.. Dziewczyna nie razi urodą ani inteligencją. Świnoujście życzy powodzenia! ;]
Maloletnia gwiazda, ktora ma tyłek wyzej jak glowie
Madziarka ? kto to
znowu się zaczyna
taka fajna dziewczyna :)) napewno lepsza niz ta sandra hihi
wiec KTO TO JEST MADZIARKA !? moze kots mi wyjasni :]
bedzie miala wiecej znajomych na naszej klasie :D
Trzymam za nią kciuki!