POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [02.03.2020, 12:07:52] • Szczecin

Wojciech Brenda w Filharmonii w Szczecinie

Wojciech Brenda w Filharmonii w Szczecinie

fot. Organizator

1.03.2019 w Filharmonii w Szczecinie można było posłuchać premierowych prezentacji.

Wspaniali młodzi ludzie zaśpiewali nowe piosenki o paprykarzu, kinie Pionier, Janie Waraczewskim, a nawet o Pogoni. Publiczność pokochała wszystkich wykonawców i wyjątkowe, szczecińskie przeboje.

Wojciech Brenda w Filharmonii w Szczecinie

fot. Organizator

Piosenkę o Pogonii Szczecin zaprezentował mieszkaniec Kamienia Pomorskiego Wojciech Brenda.

Poniżej prezentujemy nagranie przedstawiające fragment próby przed koncertem.

Wojciech Brenda w Filharmonii w Szczecinie

fot. Organizator

www.facebook.com/FilharmoniaSZN/videos/160367058260230/

Na młode gwiazdy czeka w kwietniu sesja nagraniowa do płyty "I żyli długo i w Szczecinie II" oraz kolejny promujący płytę koncertr, który odbędzie się 5 lipca 2020.

Wojciech Brenda w Filharmonii w Szczecinie

fot. Organizator


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■