POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.01.2020, 16:54:53] • Polska

Mop płaski Ultramax w wersji XL z 20% szerszą nakładką – jeszcze szybsze mycie podłóg

Mop płaski Ultramax w wersji XL z 20% szerszą nakładką – jeszcze szybsze mycie podłóg

fot. Organizator

Ultramax to jeden z najpopularniejszym modeli mopów w ofercie marki Vileda. Ma wiele zalet, ale największa to bezdotykowy system wyciskania. Dzięki niemu mycie podłóg jest łatwe i skuteczne, a ty nie musisz moczyć rąk podczas odsączania mopa. Teraz popularny mop dostępny jest także w wersji XL, z nakładką czyszczącą, która jest o 20 proc. większa niż standardowa – jej szerokość wynosi aż 42 cm. Co to oznacza? Jeszcze szybsze i łatwiejsze porządki!

System Ultramax XL doskonale sprawdzi się podczas twoich codziennych porządków. Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowa, większa nakładka czyszcząca ma aż 42 cm i sprawi, że jeszcze szybciej wyczyścisz podłogi na błysk. Ponadto sprawniej umyjesz także większą powierzchnię za jednym razem.

Ulepszone sito zapewnia kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. I co ważne, do Ultramaxa XL nie potrzebujesz dedykowanego wiadra – możesz go odsączyć w standardowym wyciskaczu Ultramax.

Ruchomą główką mopa bez problemu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, a wkładem z mikrofibry 2 w 1 umyjesz wszystkie powierzchnie, a w szczególności parkiet. Dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia, Vileda połączyła dwa rodzaje włókien. Te w kolorze białym wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast włókna czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa możesz wyprać w pralce w temperaturze do 60°C, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Mop płaski Ultramax XL (bez wiadra) – ok. 79,99 zł w www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-plaski-ultramax-xl.php
Zestaw Ultramax XL BOX: mop płaski +wiadro – ok. 99,99 zł w www.sklep.vileda.pl/produkt/zestaw-ultramax-xl-box---mop-plaski--wiadro.php

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■