POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [30.11.2019, 12:33:12] • Świnoujście

Zaproszenie na Mikołajki dla Seniorów na sportowo

Zaproszenie na Mikołajki dla Seniorów na sportowo

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu zaprasza osoby w wieku powyżej 55 lat do udziału w imprezie pn. „Mikołajki dla Seniorów na sportowo 2019". Zawody odbędą się dnia 5 grudnia 2019 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu przy ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od ul. Hołdu Pruskiego).

W programie konkurencje rekreacyjno-sprawnościowe: rzuty do celu, strzały na bramkę itp.

Ze wszystkich zgłoszonych osób utworzone zostaną drużyny 6 osobowe – w składzie minimum 2 kobiety. Zapraszamy też 6 osobowe grupy przyjaciół.

Zgłoszenia do turnieju bezpośrednio na miejscu zawodów 30 minut przed rozpoczęciem gier lub mailowo: sekretariat@osir.swinoujscie.pl, lub telefonicznie pod numerem 515 357 842.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma słodki, mikołajkowy upominek.

Więcej informacji oraz regulamin znajdą Państwo na stronie: www.osir.swinoujscie.pl/

Serdeczne zapraszam do udziału w zabawie

Anna Kryszan, Dyrektor OSiR


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Joanna Agatowska uzyskałą absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■