POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.08.2008, 07:54:39] • Świnoujście

Fontanny nie tam gdzie trzeba

Fontanny nie tam gdzie trzeba

fot. Sławomir Ryfczyński

Wszyscy zgodnie podkreślają, że to dobrze, iż miasto stawia fontanny. To atrakcje nie tylko dla turystów, ale też dla samych mieszkańców. Ci ostatni pytają tylko dlaczego władze stawiają dwie fontanny obok siebie? Skoro brakuje takich np. w centrum miasta.

- Fontanna przydałaby się na przykład na placu Słowiańskim – mówi jedna z mieszkanek. – Od dawna taką zapowiadano zrobić. A jak na razie nic nie ma.

- A może jedną z promenady (tę z kamienną niecką) można przenieść? - pyta inny z mieszkańców.

Jak na razie z nową fontanną na promenadzie też są problemy. Dla próby włączono wodę na chwilę. Teraz fontanna znów jest sucha. Podobnie było z podświetlaną fontanną, która powstała kilka tygodni wcześniej. Wciąż były przerwy w jej działaniu. Coś mamy pecha do fontann...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Wtorek [12.08.2008, 11:33:16] • [IP: 88.156.235.***]

Co mi tam jakieś fontanny, pomidory mi czerniak złocisty zaatakował! To jest dopiero problem!! I o tym na tym poczytnym, plotykarskim portalu ani mru mru!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 11:30:09] • [IP: 80.245.182.**]

comza pierdoły o kurde, fontanny są w dobrym miejscu na kawałku najnowszekj promenady, pewnie nie robą fontan na innym obszarze promenady bo najpier trzeba ustao8ić nowy jej projekt

rivx • Wtorek [12.08.2008, 11:23:08] • [IP: 80.245.181.**]

Jaka tragedia 2 fontanny obok siebie! Istny koszmar...

Gość • Wtorek [12.08.2008, 11:09:16] • [IP: 213.136.229.***]

Fontanny są w bardzo dobrym miejscu.

mm • Wtorek [12.08.2008, 11:01:51] • [IP: 62.69.194.**]

"pytają tylko dlaczego władze stawiają dwie fontanny obok siebie?" Zadano w artykule pytanie, nie wiadomu komu nie wiadomo po co, i odpowiedzi także sie nie doczekaliśmy. Oto cały serwis Ryfczyńskiego zrobić zdjęcie podpisac coś pod nim i niech komentuja. Interes sie kręci. Bo z rzetelnością nie to nic wspólnego.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 10:49:20] • [IP: 217.97.199.*]

Dajcie spokój Kaczyńskim i Pani Kurszewskiej.

Perla • Wtorek [12.08.2008, 10:15:27] • [IP: 83.71.139.***]

Moj komenatzr to artykuliku jest nastepujacy: Zlej baletnicy to i rabek spodnicy przeszkadza!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:58:24] • [IP: 88.156.232.***]

... A DLACZEGO RYFCZYN PROPAGUJE JAZDĘ ROWERAMI PO PROMENADZIE!? NIE ZWRÓCIŁ UWAGI MIĘŚNIAKOWI TOMASIEWICZOWI, ŻE DO JAZDY SŁUŻĄ ŚCIEŻKI ROWEROWE?

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:57:41] • [IP: 88.156.234.***]

Fontanna powinna tez powstac w centralnym miejscu parku zdrojowego, np kolo telesforka.-Park tak opisywany w roznych jezykach przy okazji tzw rewawitalizacji (watpliwej) bez ladnej fontanny to bubel...

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:49:32] • [IP: 192.168.100.***]

Fonntanny są fajne i tam gdzie trzeba.Co za. ...pisze te artykuły

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:45:56] • [IP: 83.14.49.***]

na h... te fontanny. dla starych zgredów chyba. My młodzi chcemy sie bawić, za głupia fontanne można by kupic dla karzdego młodego w świnoujściu skrzynke piwa i zrobić jakiś bar ze striptizem

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:44:16] • [IP: 217.97.193.***]

Autorowi i Redakcji po raz kolejny gratulujemy doboru tekstów. Dziś został chyba pobity szczyt malkontenctwa - fontanny za blisko siebie!! Buahahhahaha... Jak przeczyta to ktoś spoza Świnoujścia to chyba padnie ze śmiechu. Może to faktycznie sezon ogórkowy (choć kiedyś to chociaż jakaś Paskuda się wtedy pojawiała), a może wpływ pogody i nadchodzącego deszczu?

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:40:06] • [IP: 195.117.222.***]

Co za ludzie mieszkajaąw tym mieście, ciągle narzekacie jak te polskie kaczory i Pani Kurszewska

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:38:27] • [IP: 195.117.222.***]

Mieszkańcy, zróbcie Wy coś dla tego miasta a nie tylko biadolicie jak mochery od Rydzyka

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:37:09] • [IP: 92.42.116.**]

zrobić fontanne w centrum, menele będą miały darmowy prysznic :)

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:30:48] • [IP: 80.245.177.**]

ciekawe kidy bedzie kino

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:27:23] • [IP: 83.19.184.***]

Ta fontanna jest ładna, ale zgadzam się z tym, że mogłaby byc np. na Placu Słowiańskim, cóż...i tak powinniśmy się cieszyc, że nasze miasto jest takie piękne, inne miasta nie mają nawet takiej jednej fontanny. Lepiej nie narzekac ;) !

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:22:44] • [IP: 217.97.199.*]

Jeszcze nie widziałam tej nowej fontanny!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:19:38] • [IP: 217.97.199.*]

ludzie odczepcie się od adm. i portalupoare metrow jedna od drugej, tak na rozum, dwa grzybki w barszcz troche za duzo..redakcja pisze o preziu zle, o szwindelhausie, zle, o bangladeszu zle, o tym ze miasto marniej bo nie ma pracy dla młodych ktorzy uciekaja o słabej słuzbioe zdrowia, zleo nieuregulowanych wielu sprawach zle..to nie jest niestety metropolia tylko zwykłe miasto zyjace 4 miesiace w roku, a potem szara rzeczywistosc, dnia codziennego, z poszezajacym sie obszarem biedy i głodnych dzieci...wiec niech juz te fontany jak sa niech bede..dajcie im spokojnie ciurlikac!!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:09:00] • [IP: 92.42.117.***]

aleja fontan-gdzie aqua park, kino

Gość • Wtorek [12.08.2008, 09:00:22] • [IP: 92.42.113.***]

Za nasze pieniądze miasto buduje jakieś fontanny i niby upiększa promenadę aby nabijać kasę właścicielom apartamentowców i pobliskich punktów gastronomicznych. A na Wojska Polskiego przewija się dużo więcej ludzi a tam miasto nic nie robi mimo że wszyscy krzyczą jak wielki jest tam bajzel.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 08:54:32] • [IP: 88.156.233.**]

My w mieście też chcemy fontanny

Stalon • Wtorek [12.08.2008, 08:41:52] • [IP: 80.54.123.**]

co za głupi artykuł! Ciagle cos źle, autor chyba ma okres i go wszytko denerwuje.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 08:32:39] • [IP: 217.97.193.***]

I-świnoujście zgodnie z tradycją- nie ważne o czym się pisze, ponarzekać trzeba. Gratulacje za trzymanie linii dla Portalu Malkontentów Świnoujskich!!

krobi • Wtorek [12.08.2008, 08:09:45] • [IP: 70.85.197.***]

Rzeczywiście można było usytuować w innym miejscu

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■