POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.08.2008, 07:54:39] • Świnoujście

Fontanny nie tam gdzie trzeba

Fontanny nie tam gdzie trzeba

fot. Sławomir Ryfczyński

Wszyscy zgodnie podkreślają, że to dobrze, iż miasto stawia fontanny. To atrakcje nie tylko dla turystów, ale też dla samych mieszkańców. Ci ostatni pytają tylko dlaczego władze stawiają dwie fontanny obok siebie? Skoro brakuje takich np. w centrum miasta.

- Fontanna przydałaby się na przykład na placu Słowiańskim – mówi jedna z mieszkanek. – Od dawna taką zapowiadano zrobić. A jak na razie nic nie ma.

- A może jedną z promenady (tę z kamienną niecką) można przenieść? - pyta inny z mieszkańców.

Jak na razie z nową fontanną na promenadzie też są problemy. Dla próby włączono wodę na chwilę. Teraz fontanna znów jest sucha. Podobnie było z podświetlaną fontanną, która powstała kilka tygodni wcześniej. Wciąż były przerwy w jej działaniu. Coś mamy pecha do fontann...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [16.08.2008, 08:53:07] • [IP: 80.245.185.***]

Bo w pobliżu jesT GOLD

Gość • Środa [13.08.2008, 21:26:47] • [IP: 217.97.193.***]

OOO właśnie. Oprócz budowy nowych, może warto by odrestaurować" śrubę" i całe otoczenie wokół niej?? Może iświnoujście, zamiast ciągle narzekać zainauguruje akcję restauracji" śruby"??

Gość • Środa [13.08.2008, 21:08:49] • [IP: 195.117.222.*]

Śruba to było TOOOOO!!tylko ktoś się" zeszmacił"lub" zeszmacili się bywalcy i smakosze tanich win itd", a może tak by ponownie sprzedawać tam karpie," jesteśmy" w końcu także portem rybackim ?

Gość • Środa [13.08.2008, 20:37:31] • [IP: 80.245.191.***]

Nie ma źle, są źle. Miasto pięknieje w oczach a my narzekamy, ponieważ to we krwi polaków, a może by tak jeszcze jeden kościół ? To na pewno uszczęśliwi he, he

Gość • Środa [13.08.2008, 13:05:46] • [IP: 80.245.178.**]

Ręce precz od fontann!

Gość • Środa [13.08.2008, 12:13:44] • [IP: 80.245.182.**]

tamta druga jest lepsza, przynjamniej ciepłą wode w niej maja ;p

Gość • Środa [13.08.2008, 12:01:18] • [IP: 84.212.89.***]

ale sie podniecacie ta fontanna nic specjalnego i tak pewnie zaraz nie bedzie dzialac ;/a pan zmurkiewicz niech sobie jeszcze jedna fontanne postawi ale na glowie !

Pikaczu • Środa [13.08.2008, 11:35:28] • [IP: 217.97.193.***]

Jesteście malkontenci. Jesteśmy w czołówce światowej pod względem ilości fonatnn i progów zwalniających na mieszkańca no i" miasto pięknieje".

Gość • Środa [13.08.2008, 08:10:27] • [IP: 92.42.117.***]

Najlepiej zamknąć całe centrum, tak jak psełdo deotak na Boh. Września, bez żadnych atrakcji.Zły plan zagospodarowania i błąd, za błędę. Cała komunikacja nie spójna...

Gość • Środa [13.08.2008, 07:40:37] • [IP: 80.245.191.***]

ile mandatu zap. tomasiewicc za jazde po promenadzi ilu takich * trzeba jeszcze pokazac

Gość • Środa [13.08.2008, 03:14:33] • [IP: 80.245.182.***]

Ale niektórzy mają problem. Zamiast się cieszyć to narzekają. Powstały dwie to powstaną następne. dzięki takim działaniom nasza promenada będzie przyciągać coraz więcej turystów. Jak będzie brzydka pogoda to pójdą do miasta i dadzą reszcie mieszkańców zarobić.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 22:01:31] • [IP: 80.245.181.***]

Ta fontanna jest zbędna.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 22:00:20] • [IP: 88.156.232.***]

POWINY BYC WSZEDZIE PO CAŁYM MIEŚCIE!!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 20:46:17] • [IP: 217.97.193.***]

Taka była umowa - tą drugą fontannę postawił Baltic Park, a nie miasto! To chyba oczywiste - prasa o tym nie raz pisała. Tak samo jak Baltic Park wybudował nową promenadę!

nika • Wtorek [12.08.2008, 18:34:41] • [IP: 83.19.184.**]

Nie widzę niczego dziwnego w tym, że fontanny stawiane są w miejscach atakcyjnych dla turystów. Z turystów żyją wszyscy mieszkańcy. Tak usytuowane fontanny są dla turystów ale i miekszańcó. Z fontann w centrum skorzytają wyłącznie mieszkańcy. Moim zdaniem im więcej fontann na promenadzie tym lepiej dla wszystkich.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 18:33:21] • [IP: 217.97.199.*]

Na miejskim gruncie postawili prywatną fontannę? Co ty za kit wciskasz.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 18:14:29] • [IP: 80.245.176.***]

Ta druga fontanne nie postawilo miasto tylko wlasciciele posesji.!!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 17:17:20] • [IP: 93.94.184.**]

Fajnie jest mieć takie miasto pod" sobą' i robić co się chce:)

Gość • Wtorek [12.08.2008, 16:02:27] • [IP: 217.97.199.*]

raczej głosni. .bo opona tez ma tam ten budowlany koszmar!!

Gość • Wtorek [12.08.2008, 15:50:43] • [IP: 83.21.35.***]

jak to nie wiadomo dlaczego tam aż dwie?? Koło Rudego Pawełka i Japtoka interesów?? Przecież to" cisi" wspólnicy naszego Jaśka...;)Dba chłopak o swoje...;)

Gość • Wtorek [12.08.2008, 14:21:10] • [IP: 88.156.233.***]

problem -.-

Gość • Wtorek [12.08.2008, 13:40:53] • [IP: 80.245.181.***]

Brak tematow, te same aartykuly co w Glosie Szczecinskim, zero wlasnej pomyslowosci, tak wlasnie jest na tej stronie

Gość • Wtorek [12.08.2008, 13:38:42] • [IP: 86.45.249.*]

macie 2 i jeszcze wam malo ;/.. przesadzeni.

Gość • Wtorek [12.08.2008, 13:27:39] • [IP: 80.245.191.***]

fontanny powinny powstać na deptaku koło zakładu fotograficznego - najlepiej od razu cztery - to najlepsza lokalizacja

Gość • Wtorek [12.08.2008, 13:11:11] • [IP: 80.54.123.**]

co za naród wszystko zle bardzo dobrze ze zrobili te fontany jeszcze powinni budowac co by nie zrobic dla miasto to zawsze zle jestescie *!!

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■