POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.08.2019, 20:06:53] • Polska

Aromatyczne kabanosy ZM Pekpol – przekąska, która doda energii. Do wyboru trzy smaki!

Aromatyczne kabanosy ZM Pekpol – przekąska, która doda energii. Do wyboru trzy smaki!

fot. Organizator

Kabanosy ZM Pekpol to pyszna przekąska wytworzona z najwyższej jakości mięsa wieprzowego i drobiowego. W wersji wieprzowej 100 g produktu zostało wyprodukowane ze 185,2 g mięsa. A kabanosy drobiowe powstały ze 168,5 g.

Kabanosy ZM Pekpol są pyszne i mają wyrazisty, zdecydowany smak. Wysoka zawartość białka sprawia, że są sycącą przekąską, która zaspokaja głód i dodaje energii w szkole, pracy oraz podczas aktywnych wycieczek. Miłośnicy mięsnych przysmaków mają w czym wybierać – producent oferuje trzy różne smaki kabanosów: klasyczne, z chilli i drobiowe. Ponadto podsuszanych wędlin nie trzeba trzymać w lodówce – bez problemu można przechowywać je w temperaturze nawet do 24°C.

Temp. Przechowywania: 2°C – 24°C
Cena: ok. 4,99 – 5,99 zł
Waga: 120 g

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że planowane na dzisiejszą noc tj. (piątek / sobota) 27/28.03.2026r. wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu zostało odwołane na wniosek Głównego Wykonawcy ■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■