POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.07.2019, 08:33:09] • zachodniopomorskie

Łatwiej nad morze – dwie jezdnie na przebudowywanym odcinku autostrady A6 Szczecin Dąbie-Rzęśnica

Łatwiej nad morze – dwie jezdnie na przebudowywanym odcinku autostrady A6 Szczecin Dąbie-Rzęśnica

fot. Organizator

Na autostradzie A6 w rejonie Szczecina została udostępniona kierowcom przebudowana jezdnia w kierunku Świnoujścia od węzła Szczecin Dąbie do węzła Rzęśnica. Tym samym można już korzystać z obu jezdni na tym odcinku autostrady. Znacznie zmniejszy to występujące w tym miejscu, w szczególności w okresie wakacyjnym zatory.

Na jezdni w kierunku Szczecina jeszcze do najbliższego poniedziałku będzie jeden pas ruchu. Na tej jezdni oznakowanie będzie dostosowywane do ruchu dwoma pasami w jednym kierunku. Po wakacjach jezdnia w stronę Szczecina zostanie zamknięta, po to aby dokończyć na niej roboty (do wykonania pozostała warstwa ścieralna). Całość przebudowy zgodnie z kontraktem powinna zakończyć się do kwietnia 2020 roku.

Udostępnienie kierowcom obu jezdni znacznie ograniczy utrudnienia w tym miejscu, warto jednak zaznaczyć, iż cały czas jest to plac budowy i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność. Jezdnia w stronę Świnoujścia jest już przebudowana całkowicie, łącznie z wykonaną warstwą ścieralną. Na jezdni w stronę Szczecina obecnie wykonana jest warstwa wiążąca i wykonawca po wakacjach będzie musiał wykonać tam warstwę ścieralną. Do wykonania pozostały też jeszcze zasypki i pozostałe prace przy przejściu dla zwierząt, oraz wykonanie siatek wygradzających i robót wykończeniowych.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■