POGODA

Reklama


Wydarzenia

asta.redblog.gs24.pl • Piątek [01.08.2008, 08:13:32] • Świnoujście

Prezydent dostał w nos?

Prezydent dostał w nos?

fot. Sławomir Ryfczyński

Takie pytanie padało wczoraj na sesji rady miasta. Oczywiście tylko w rozmowach kuluarowych.

Na sali obrad poważne dysputy i kąśliwe uwagi (bo przecież elektorat ogląda sesję a wybory tuż tuż) dotyczące istotnych (a niekiedy zupełnie błahych, ale jak można się trochę „lansować” przed kamerami, to czemu nie?) spraw miasta. A na korytarzu, w przerwach, szeptem po sali, w palarni, pewno nawet i w toalecie (choć tego nie sprawdzaliśmy) – wszystkich droczył jeden temat. Co się stało Januszowi Żmurkiewiczowi, że ma okrutnego strupa na środku nosa?

I nas ten temat zastanowił. I nie dał się skupić na owych poważnych i istotnych (a często idiotycznych) polemikach. Zaczęliśmy nawet – z troski o władarza miasta (no i bohatera wielu naszych publikacji) – zastanawiać się czy aby prezydent nie powinien mieć osobistej ochrony?

Straż miejska jest, ale ma pełne ręce roboty. Zwłaszcza, że jest ich tylko czworo. Urzędnicy też się ledwie wyrabiają z robotą. Na to przynajmniej wskazują czasem wyniki ich pracy. Ale gdyby tak nająć ze dwóch bodyguardów?

Przystojne, dobrze zbudowane chłopaki. Ileż to problemów by rozwiązało, panie Prezydencie… Proszę się nad tym poważnie zastanowić.

Mogliby (delikatnie) przyciągać inwestorów do miasta. Czasem (też delikatnie) tłumaczyć petentom, że prezydent jest akurat zajęty. No i przecież też radnym opozycji (delikatnie oczywiście) perswadować poprawną strategię polityczną. A z dziennikarzami, jaki miałby Pan spokój?

Prezydent dostał w nos?

fot. Sławomir Ryfczyński

PS. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że okrutna rana na prezydenckim nosie powstała w wyniku uderzenia się rakietą tenisową… Tak czy inaczej pomysł może Pan, Panie Prezydencie wykorzystać.


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 77

Gość • Piątek [01.08.2008, 22:35:20] • [IP: 80.245.176.***]

A kogo to obchodzi?

Gość • Piątek [01.08.2008, 22:04:43] • [IP: 83.21.41.**]

Nos prezydenta nie jest obiektem moich zainteresowań.

Gość • Piątek [01.08.2008, 21:34:19] • [IP: 80.245.185.***]

A kogo to interesuje..?

Gość • Piątek [01.08.2008, 19:33:58] • [IP: 88.156.234.***]

Napewno bolalo, ale to namiastka boli ktore trapia mieszkancow miasta...

Gość • Piątek [01.08.2008, 19:06:54] • [IP: 195.117.222.***]

Co za bzdurne komentarze. Na siebie wszyscy popatrzcie NA SIEBIE.

Gość • Piątek [01.08.2008, 18:41:20] • [IP: 217.97.199.*]

o matko...rakietkę..amkli...no brawo " nasz prokurator daje czadu"

Gość • Piątek [01.08.2008, 17:45:24] • [IP: 91.94.61.**]

miał chłopina wypadek w oponiarnii przykręcał oponę i omsknęła się na jego nos

Gość • Piątek [01.08.2008, 17:19:56] • [IP: 217.97.193.***]

W jakim celu podawane są tak bzdetne i głupawe informacje?Kogo to obchodzi co ma facet na kinolu.

Gość • Piątek [01.08.2008, 16:19:25] • [IP: 92.42.118.***]

Jakie powtórzyć cios?! Rakieta siedzi. Prokuratura wszczęła postępowanie!

Gość • Piątek [01.08.2008, 16:18:11] • [IP: 80.245.187.**]

A te kaprawe oczy tylko łypią co tu skręcić!

Gość • Piątek [01.08.2008, 16:09:09] • [IP: 83.21.11.**]

To był za slaby cios, należy powtórzyć.

Gość • Piątek [01.08.2008, 15:57:02] • [IP: 92.42.118.***]

Gość • Piątek [01.08.2008, 14:48] • [IP: 192.168.100.***] jak twój mąż lub dzieciak zostanie prezydentem to napiszą o wszystkim a teraz... nie przesadzaj ;)))

Gość • Piątek [01.08.2008, 15:27:23] • [IP: 80.245.191.***]

prezydent jest ofiara przemocy domowej

Gość • Piątek [01.08.2008, 14:58:05] • [IP: 192.168.100.***]

Jeżeli to jest ważniejsza sprawa niż że nasz ukochany były prezydent pójdzie siedzieć to gratuluję administratorowi portalu.

Gość • Piątek [01.08.2008, 14:49:16] • [IP: 217.97.193.***]

Po bójce z Julesem?

Gość • Piątek [01.08.2008, 14:48:45] • [IP: 192.168.100.***]

Dziś przewróciło sie w przedszkolu moje dziecko.Ma strupa o wiele większego.Napiszcie proszę o tym.Aha mój mąż ma wrzoda na. ... o tym też proszę napisać

Gość • Piątek [01.08.2008, 14:30:30] • [IP: 80.245.190.***]

Każdemu moze się zdazyc ze sie uderzy albo coś innego sie wydarzy, a ze prezydent to najwazniejsza osoba w mieście to nie trzeba tego publikować. . Ja np. mam wybitego palca i CO ??

Gość • Piątek [01.08.2008, 13:16:11] • [IP: 83.21.21.**]

Sam się okaleczył, jak walił łbem w mur po tym, kiedy doszło do niego, w jakim gównie siedzi. Wstrętny facet.

Gość • Piątek [01.08.2008, 13:10:15] • [IP: 83.21.57.**]

A może Basia za blisko siedziała i Zyta to widziała i taki oto efekt mamy jak na załączonym obrazku.

Gość • Piątek [01.08.2008, 13:04:33] • [IP: 217.97.199.*]

nie rozumiem dlaczego Mozejko oddaje dług. .Huszczy..dlaczego nie sam Huszcza...!!a co nie ma ludzi w miescie co by wyegzekwowali od kapciowego. .w zebach by zaniusł Mozejce!!

Gość • Piątek [01.08.2008, 13:00:54] • [IP: 92.42.112.***]

Po swoich imieninach wygladalem gorzej

Gość • Piątek [01.08.2008, 12:57:52] • [IP: 217.97.199.*]

ludziska przeciez była" empreza"a prezio za kołnierz nie wylewa..hi, hi, hi, !!

Gość • Piątek [01.08.2008, 12:27:34] • [IP: 92.42.118.***]

Może i ma, jakie to ma znaczenie? To jest blog a na blogu pisze się co się chce z reguły w formie bardzo luźnej :) mnie się tekst podoba, poza tym jego główny bohater też nie ma nic przeciwko niemu, jest zbyt wyluzowany, by przeżywać to, co tu wypisujecie :)

ryynio • Piątek [01.08.2008, 12:22:19] • [IP: 83.249.83.***]

rakieta tenisowa? hehe... a moze kawalek betonu?

Gość • Piątek [01.08.2008, 12:14:07] • [IP: 83.21.20.***]

przysłowie mówi kto mieczem wojuje ten od niego ginie dogadajcie się ze Stanisławczykiem przecież wy dobre chłopy i intyligentne takich nam ludzi potrzeba

Oglądasz 26-50 z 77
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■