POGODA

Reklama


Wydarzenia

asta.redblog.gs24.pl • Piątek [01.08.2008, 08:13:32] • Świnoujście

Prezydent dostał w nos?

Prezydent dostał w nos?

fot. Sławomir Ryfczyński

Takie pytanie padało wczoraj na sesji rady miasta. Oczywiście tylko w rozmowach kuluarowych.

Na sali obrad poważne dysputy i kąśliwe uwagi (bo przecież elektorat ogląda sesję a wybory tuż tuż) dotyczące istotnych (a niekiedy zupełnie błahych, ale jak można się trochę „lansować” przed kamerami, to czemu nie?) spraw miasta. A na korytarzu, w przerwach, szeptem po sali, w palarni, pewno nawet i w toalecie (choć tego nie sprawdzaliśmy) – wszystkich droczył jeden temat. Co się stało Januszowi Żmurkiewiczowi, że ma okrutnego strupa na środku nosa?

I nas ten temat zastanowił. I nie dał się skupić na owych poważnych i istotnych (a często idiotycznych) polemikach. Zaczęliśmy nawet – z troski o władarza miasta (no i bohatera wielu naszych publikacji) – zastanawiać się czy aby prezydent nie powinien mieć osobistej ochrony?

Straż miejska jest, ale ma pełne ręce roboty. Zwłaszcza, że jest ich tylko czworo. Urzędnicy też się ledwie wyrabiają z robotą. Na to przynajmniej wskazują czasem wyniki ich pracy. Ale gdyby tak nająć ze dwóch bodyguardów?

Przystojne, dobrze zbudowane chłopaki. Ileż to problemów by rozwiązało, panie Prezydencie… Proszę się nad tym poważnie zastanowić.

Mogliby (delikatnie) przyciągać inwestorów do miasta. Czasem (też delikatnie) tłumaczyć petentom, że prezydent jest akurat zajęty. No i przecież też radnym opozycji (delikatnie oczywiście) perswadować poprawną strategię polityczną. A z dziennikarzami, jaki miałby Pan spokój?

Prezydent dostał w nos?

fot. Sławomir Ryfczyński

PS. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się jednak, że okrutna rana na prezydenckim nosie powstała w wyniku uderzenia się rakietą tenisową… Tak czy inaczej pomysł może Pan, Panie Prezydencie wykorzystać.


komentarzy: 77, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 77

Gość • Wtorek [05.08.2008, 12:41:14] • [IP: 92.42.118.**]

Najlepiej wygląda jednak radny śmierdziel niedomyty w tej samej brudnej, cuchnącej koszuli od dwóch miesięcy po prostu rewelacja !!

Gość • Niedziela [03.08.2008, 22:58:23] • [IP: 79.186.216.***]

To i tak jeszcze dobrze wygląda, szkoda, że nie oberwał lepiej, a może za dużo alkoholu i poobijał się na działce, chadzał po drzewkach.

Gość • Niedziela [03.08.2008, 22:56:29] • [IP: 86.163.5.***]

szach mat i cios w nos pozla wodko sobieskiego

Gość • Niedziela [03.08.2008, 11:07:53] • [IP: 217.97.199.*]

no niestety jak sie jest prezydentem..to jest sie na widoku..a oczym ma lokalna prasa pisac o cieciu co pilnuje smieci..no chyba ze to wszystko ganc rowno!!wiec" dupo lizy" odpuscie sobie!!

Gość • Niedziela [03.08.2008, 00:58:09] • [IP: 88.156.234.***]

PRZYSŁOWIE DOBRE KIJ MA DWA KOŃCE.

Gość • Niedziela [03.08.2008, 00:56:43] • [IP: 217.97.199.*]

do gościa z 19.02: Układ to pojęcie przynależne prezydentowi i nie przypisuj mi tu tego terminu nikomu innemu, nawet jak jesteś fanatycznym zwolennikiem tego ostatniego.Nawet wiernoścć i ślepe posłuszeństwo nie zwalniają z wyważonego trzymania linii raz ustanowionej.Nie wystawiaj cierpliwości prezydenta na próbę.Po raz drugi nie przypomnę.

Gość • Niedziela [03.08.2008, 00:54:03] • [IP: 88.156.234.***]

KTO MU TAK PRZY...DOLIŁ...

Gość • Sobota [02.08.2008, 19:30:36] • [IP: 83.21.20.**]

To jest to, prawda.

Gość • Sobota [02.08.2008, 19:28:53] • [IP: 83.21.37.**]

Chyba z konia spadł mój przedm owca, bo widzi taki UKŁAD, to nie to, Zmurkiewicz, ten to tworzy UKŁAD , który eię zakorzenił jak roślina Czosnkowskiego i trudno się go tępi.

Gość • Sobota [02.08.2008, 19:02:20] • [IP: 88.156.232.**]

Największą zarazą tego miasta jest UKŁAD Możejko-Kurszewska, a taka zarazę trudno zwalcza się, ale panu Prezydentowi powodzenia, cierpliwości i wytrwałości. Panie Żmurkiewicz dzieło należy dokończyć!

Gość • Sobota [02.08.2008, 17:04:04] • [IP: 83.21.37.**]

Największą zarazą tego miasta jest UKŁAD, a taką zarazę bardzo trudno zwalcza się, ale życzę powodzenia, cierpliwości i wytrwałości. Pani Ireno dzieło należy dokończyć.

ROSOMAK • Sobota [02.08.2008, 17:01:00] • [IP: 93.94.184.***]

Chciałbym choc raz byc w Moskwie

Marynarz • Sobota [02.08.2008, 16:02:58] • [IP: 80.245.185.***]

Rosomak !!ty na 100% jesteś oficerem politycznym na emeryturze.Wam w Moskwie, lub twoim nauczycielom takie pranie zrobili ze szkoda gadać.Jestes nie do uratowania.Pozdrawiam serdecznie

Gość • Sobota [02.08.2008, 14:10:53] • [IP: 83.21.58.***]

ja się bardzo cieszę, że mu ktoś w końcu politurkę potraktował, oby częściej.

Gość • Sobota [02.08.2008, 13:37:28] • [IP: 217.97.199.*]

A może po swoich urodzinach!

Gość • Sobota [02.08.2008, 11:46:34] • [IP: 83.21.48.***]

Fani Zmurkiewicza jak nie mają argumentów to obrażają innych, albo zaczepiają innych.

Gość • Sobota [02.08.2008, 10:46:01] • [IP: 83.21.7.***]

----> ROSOMAK! Kloaka to ty i twoj prezio. Niebawem to gówno wyleje sie na wierzch. Bedzie smród większy niż w Olsztynie i Sopocie razem wziętych.

ROSOMAK • Sobota [02.08.2008, 09:30:56] • [IP: 93.94.184.***]

Jedno moge powiedzieć czytając poniższe komentarze - jeżeli ktoś nie umie dyskutować na argumenty to zniża sie do poziomu kloaki.

Gość • Sobota [02.08.2008, 03:10:49] • [IP: 80.54.123.***]

Te kaprawe oczy świdrują co by tu zajumać

Gość • Sobota [02.08.2008, 02:43:13] • [IP: 217.97.193.**]

tow. Leonid... dumny posiadacz jednej brwi.

Gość • Sobota [02.08.2008, 02:07:18] • [IP: 80.54.123.***]

jaki prezio takie newsy. teraz tylko nos, wcześniej działaka eris, promenada i śmierć człowieka, oponiarnia, mulnik, stadion poradziecki itp.

Gość • Sobota [02.08.2008, 01:53:03] • [IP: 80.245.186.*]

Jaki portal takie newsy.

Gość • Sobota [02.08.2008, 00:41:26] • [IP: 83.21.247.**]

Boże co za kretyn to napisał ni zamieścił leoiej napiszcie czy beholepy w ty roku bo przyjechałam do Świnoujścia

Gość • Sobota [02.08.2008, 00:32:20] • [IP: 83.21.14.***]

Rosomak napił się wódy jak zwykle a oparcia nie było i wyrżnął nosem w bruk. Sławek wie dobrze jak rosomak potrafi zalać pałę, a jak nie wie to niech mu tata opowie.

Pikaczu • Piątek [01.08.2008, 22:54:08] • [IP: 217.97.193.***]

ROSOMAK z rozbitym nosem.

Oglądasz 1-25 z 77
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■