POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.04.2019, 15:28:26] • Polska

Polskie spółdzielnie mleczarskie z dostawami do Żabki

Polskie spółdzielnie mleczarskie z dostawami do Żabki

fot. Organizator

Sieć Żabka współpracuje aż z 20. regionalnymi zakładami i spółdzielniami mleczarskimi w całej Polsce. W sieci klienci mogą znaleźć lokalne, wysokiej jakości polskie produkty, często o tradycyjnych, unikatowych na rynku recepturach.

– Współpraca z siecią Żabka to ogromne wsparcie dla małych polskich przedsiębiorstw, pozwoliła ona dotrzeć do szerokiego grona klientów, przez co w znaczący sposób wzrosła znajomość naszej marki i sprzedaż produktów – podkreśla Robert Saluda, Prezes Zarządu Mleczarni EkoŁukta, która dostarcza dla mazowieckich Żabek m.in. sery, serki homogenizowane czy maślanki. – Z kolei, dla klientów sklepów Żabka to możliwość spróbowania certyfikowanych produktów ekologicznych, wytwarzanych tradycyjnymi metodami, na niewielką skalę, czyli innych niż te, z którymi wielu ma do czynienia na co dzień – dodaje.

Przedsiębiorstwa mleczarskie dostarczają swoje produkty do punktów w pobliżu swojej lokalizacji, co gwarantuje skrócenie czasu dostawy do niezbędnego minimum. Pozwala to na utrzymanie świeżości artykułów spożywczych, w przypadku których zachowanie ciągu chłodniczego jest niezwykle istotne. Lokalni dystrybutorzy dają Żabce także możliwość na poszerzenie swojej oferty o produkty oparte na tradycyjnych recepturach czy wytwarzane w sposób ekologiczny. Żabka współpracuje z takimi producentami jak: Koło, Jogo, Garwolin, Włoszczowa, Kesem, Radomsko, Ostrowia i wiele innych.

- Współpraca z lokalnymi spółdzielniami mleczarskimi pozwala na rozwój polskiego, lokalnego biznesu, co jest dla nas ważne. Wybór lokalnych dostawców pozwala także na zróżnicowanie asortymentu sklepów, jesteśmy pewni, że są to produkty pochodzące ze sprawdzonych źródeł, wyselekcjonowane i najwyższej jakości. Dzięki dopasowaniu nowoczesnych narzędzi byliśmy w stanie zagwarantować w naszej ofercie lokalne produkty i ułatwić ich zamawianie i dostawy do franczyzobiorców – mówi Jerzy Roguski Dyrektor ds. Handlowych Żabka Polska.

Zakłady mleczarskie także cenią sobie wspólne działania z siecią Żabka, podkreślając obopólne korzyści, jakie przynoszą. Dla franczyzobiorców to możliwość zaopatrzenia swoje sklepy w towary niedostępne u konkurencji i zróżnicowanie asortymentu na półkach. Mają gwarancję, że ich klienci mogą sięgnąć po wysokie jakościowo produkty. Lokalna współpraca pozwala także na budowanie relacji między mleczarniami, a punktami, w których ich wyroby są sprzedawane.

Zróżnicowanie produktów w zależności od regionu pozwala mieszkańcom poszczególnych województw kupić w pobliskich Żabkach marki związane z danym obszarem geograficznym. Przykładowo na Warmii na sklepowych półkach konsumenci mogą znaleźć wyroby mleczarni Maluta, w Wielkopolsce Kościan, a Hej! na Śląsku.

Anna Wojciechowska
Senior Account Executive


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga! Gołoledź i oblodzenie w Zachodniopomorskiem – trudne warunki na drogach od dziś, godz. 8:00. Intensywne opady marznące mżawki i deszczu utrudnią poruszanie się pieszym i kierowcom. Zachowaj ostrożność – śliskie chodniki i jezdnie! ■ We wtorek 14 stycznia 2025 r. o godzinie 9.00 na placu Rybaka w Świnoujściu rozpoczną się uroczystości pamięci ofiar katastrofy promu m/f „ Jan Heweliusz”. To największa morska tragedia w powojennej Polsce. Zginęło w niej 55 osób, w tym 35 pasażerów i 20 członków załogi. O godzinie 9.00 zabrzmią tyfony i syreny na statkach oraz okrętach stojących w świnoujskim porcie ■ W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się dziś (sobota) posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematami przewodnimi były trudna sytuacja meteorologiczna w naszym województwie oraz ognisko pryszczycy, które wykryto u bydła w przygranicznym powiecie Maerkisch-Oderland. W związku z tym ostatnim, na granicy specjalnym nadzorem zostaną objęte transporty zwierząt z Niemiec ■ Rozpoczęły się prace nad budową ulicy Nowojachtowej w Świnoujściu, która ma połączyć ulice Jachtową i Uzdrowiskową. Inwestycja budzi wiele emocji, a zdania mieszkańców są mocno podzielone. Powód? Droga przebiega przez mocno zadrzewiony teren parkowy, graniczący z Parkiem Zdrojowym, stanowiący naturalne schronienie dla licznych zwierząt, takich jak sarny, lisy czy króliki, oraz pełniącym funkcję naturalnego filtra powietrza dla Świnoujścia ■