POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.03.2007, 00:04:50] • Świnoujście

Wielkanoc w tradycji

Wielkanoc  w tradycji

Celem wystawy jest pokazanie odrębności świąt – mówi Barbara Adamczewska, dyrektor MRM(fot. Artur Kubasik )

Palmy, pisanki, kosze wielkanocne, historyczne stroje pochodzące ze zbiorów Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu to wszystko możemy obejrzeć na najnowszej - "wielkanocnej wystawie w Muzeum Rybołówstwa.

Eksponaty pochodzą ze zbiorów prywatnych. Nie zabrakło też tradycyjnych wypieków przygotowanych przez pracowników świnoujskiego muzeum. A to tylko niektóre z eksponatów tworzących wystawę pt. "Wielkanoc w tradycji." Warto to zobaczyć! iswinoujscie poleca.

fot. Artur Kubasik

Wystawa potrwa do końca kwietnia. Godziny otwarcia MRM, wtorek – niedziela od 09.00 do 17.00


Zaktualizowano: Środa [21.03.2007, 01:31:58]

komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [13.04.2011, 16:55:22] • [IP: 80.245.183.***]

Ale klęska co ? nikt się nie interesuje chałą jaką odwalasz.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■