POGODA

Reklama


Wydarzenia

Warner Music Poland • Piątek [25.01.2019, 08:16:52] • Europa

DUA LIPA ujawnia zjawiskowy klip do utworu "Swan Song" z filmu "Alita: Battle Angel"

Dua Lipa, jedna z największych gwiazd popu młodego pokolenia, przedstawia epicką piosenkę "Swan Song"! Utwór zwiastuje nadchodzący kinowy hit "Alita: Battle Angel", który będzie miał premierę 14 lutego! Film wyreżyserował Robert Rodriguez (SIN CITY) a za produkcję filmu odpowiada James Cameron i Jon Landau (AVATAR).

Dua Lipa ma na swoim koncie już dwie nagrody Brit Awards, a w tym roku została nominowana do Grammy 2019 w kategorii „Najlepszy nowy artysta"!
W pełnym akcji klipie Dua Lipa wtapia się w filmowy świat Ality, bohaterki filmu "Alita: Battle Angel", niebezpieczne Iron City! Teledysk wyreżyserowała Floria Sigismondi, i jak sama tłumaczy:

W filmie, tytułowa bohaterka Alita wyrusza w podróż, aby odkryć siebie. Jej historia to silna alegoria dla każdej młodej dziewczyny, która dotąd nie odkryła swojej siły. Chciałam zastosować tą samą ideę umieszczając Dua Lipę w rzeczywistości Ality, pozwalając dwóm postaciom się przenikać. Pokazując w ten sposób, że jest ona silniejsza niż kiedykolwiek przypuszczała.

Dua Lipa napisała "Swan Song" we współpracy z następującymi producentami: Justin Tranter, Kennedi Lykken, Mattias Larsson, Robin Fredriksson, Tom Holkenborg.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■