POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.12.2018, 18:48:12] • Świnoujście

Jeśli pogoda pozwoli, chodnik przy ulicy Ujejskiego wkrótce będzie naprawiony

Jeśli pogoda pozwoli, chodnik przy ulicy Ujejskiego wkrótce będzie naprawiony

fot. iswinoujscie.pl

Krótka i cicha uliczka Ujejskiego też doczekała się remontu - od kilku dni trwa naprawa tamtejszego chodnika.

- W ramach bieżącego utrzymania naprawiany jest chodnik na długości 85 metrów. Zakończenie prac przewidziane jest w ciągu kilka najbliższych dni. Ostateczny termin uzależniony jest od warunków pogodowych.- informuje Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych.

Jeśli pogoda pozwoli, chodnik przy ulicy Ujejskiego wkrótce będzie naprawiony

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [25.12.2018, 19:25:08] • [IP: 77.255.98.**]

A może problemem jest jednak trwałość wykonanego remontu. A zła pogoda może na nią wpłynąć. I potem znowu malkontenci będą pyskować.

Gość • Niedziela [23.12.2018, 23:10:22] • [IP: 77.252.46.**]

Maminsynkom przeszkadza pogoda.

Gość • Niedziela [23.12.2018, 20:28:44] • [IP: 109.243.168.***]

Ujej!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nadal wstrzymany jest ruch pociągów trakcją elektryczną na liniach kolejowych między Szczecinem a Świnoujściem oraz Szczecinem a Kostrzynem. Wybrane pociągi dalekobieżne przeciągane są przez lokomotywy spalinowe. Po liniach poruszają się także pociągi regionalne o napędzie spalinowym. Bieżące informacje przekazywane są podróżnym, w miarę możliwości, na peronach oraz m.in. na Portalu Pasażera (www.portalpasazera.pl) ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■