POGODA

Reklama


Wydarzenia

Sony Music • Piątek [30.11.2018, 14:14:38] • Polska

Michał Bajor „Kolędy 2018”

Michał Bajor „Kolędy 2018”

fot. Sony Music

Michał Bajor ma zaszczyt zaprezentować unikalny album świąteczny z najpiękniejszymi polskimi kolędami. Na krążku znalazło się 14 kompozycji w wykonaniu Michała Bajora oraz jego wyjątkowych gości : Joanny Kulig, Agaty Kuleszy i Bogumiły Bajor.

Całość dopełnia subtelna i klimatyczna aranżacja instrumentalna. To prawdziwa bożonarodzeniowa uczta dla uszu. Dla sympatyków talentu Michała Bajora oraz towarzyszących mu artystek, ten zbiór stanie się wymarzonym prezentem pod choinkę.

Tracklista:
1. Dzisiaj w Betlejem (Michał Bajor)
2. Lulajże Jezuniu (duet z Bogumiłą Bajor)
3. Do szopy hej pasterze (Michał Bajor)
4. A cóż z tą dzieciną (Agata Kulesza)
5. Północ już była (Michał Bajor)
6. Chociaż zmęczona (Joanna Kulig)
7. Gdy się Chrystus rodzi (Michał Bajor)
8. Mizerna, Cicha (duet z Joanną Kulig)
9. Nie było miejsca dla Ciebie (duet z Bogumiłą Bajor)
10 O Gwiazdo Betlejemska (Michał Bajor)
11 Cicha noc (duet z Agatą Kuleszą)
12 Z narodzenia Pana (Michał Bajor)
13 Gwiazdeczko, coś świeciła (duet z Bogumiłą Bajor)
14 Bóg się rodzi (Michał Bajor feat. Bogumiła Bajor, Agata Kulesza, Joanna Kulig)


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Ewelina • Sobota [01.12.2018, 12:03:56] • [IP: 178.238.250.**]

Pozdrawiam całą ekipe andrzejkową

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■