"Macie państwo wrażenie, że ten odcinek nowo remontowany na ulicy 11 Listopada został poprawiony a tymczasem jedzie się jakoś dziwnie? Dlaczego nie potrafią nawet małych odcinków zrobić równo? Jaką technologią to robią? Nie mogę zrozumieć, że tym odcinkiem jedzie się jak po jakichś nierównościach..."- opisuje swoje wrażenia Czytelnik.
Czy inni mieszkańcy i użytkownicy tej drogi również zauważyli te nierówności? Czy Waszym zdaniem nawierzchnia została położona prawidłowo? A może mieszkańcy mają pomysł, jak to naprawić, aby było zrobione prawidłowo?
Do 189...a no jest cos takiego jak ty buraku w tym miescie, czyli patole i oszolomy.
U nas jak się robi łatę to zawsze na górkę :D Chyba myślą, że kiedyś się dotrze i będzie na równo
Beton to potrafią lać równo.Asfalt wykracza poza kompetencje Betonowej Lejdi.
jezeli po stronie niemieckiej tak wam się podoba to droga wolna prosze tam mieszkać płacić podatki, w tym mieście nic nikomu nie pasuje co jest ludzie z wami?
JAK TO DLACZEGO DLA TEGO
Po stronie niemieckiej łata na łacie a jedzie się jak po autostradzie, można - można?
Gdyby zerwano i położono nową nawierzchnię, już widzę te komentarze jakie to marnotrawstwo pieniędzy !! Taki sposób łatania odpowiada wymaganym parametrom drogi (ilości pojazdów i dopuszczalnej prędkości)
Bo robi się tanio i byle jak. Wystarczy wyjechać za miedzę. W urzędzie miasta pracują przypadkowi ludzie którzy przyklasną największej głupocie aby się tylko nie narazić pryncypałowi i jego groźnym zastępcom.
Wystarczy jechać do Niemiec i się zapytać jak to robią. Też mają asfalt na małych odcinkach ale wykonane jest to bezbłędnie.
Chyba oczekujecie cudów. Cuda to w Warszawie. Tam, podobno, frekwencja wyborcza sięgnęła miejscami powyżej stu procent liczby wyborców. Tu się tylko" remontuje" drogi, metodą" krowich placków" a nie ją wygładza. Naprawa to za kilka lat jak znowu zedrą cały asfalt i położą nowy.
nie można bo to specjalna technologia naprawy metodą dziur wypukłych, wykonywana tylko i wyłącznie w Polsce
PRD gowno wie.
Przecież są instytucje które zajmować się powinny kontrola wydatków z kasy miasta. Morze ktoś w końcu zapomni o okładach i układzikach i zrobi z tym porządek (NIK na przykład). Wstyd jeździć takimi ulicami. Odwieczne partolenie roboty nigdy nie pozwoli NAM dorównać zachodowi. Jeb..y PRL wciąż żywy.
Drogi w Świnoujściu wołają o pomstę do nieba. Trzecia najbogatsza gmina w Polsce a drogi jak na Ukrainie.
A jakby tak po tym asfalcie jakaś staruszka albo pielgrzymka...
widziam - robią jak w średniowieczu k i j e m i m i o t ł ą
Bo to robią Paproki
Proszę obejżyć ul. 1 MAJA , TYLKO 4 km takiego widoku.
Nie trzeba się na tym znać - dokonać ODBIORU TECHNICZNEGO PO DESZCZU - jak są kałuże to do poprawki i tak do skutku :-))0
Zrobili bo tak mieli to zrobić. Już po wyborach i czytelnik może pocałować władzę w d...
Jeżeli urzędas z ratusza który zleca remonty dróg, a póżniej odbiera wykonanie prac jest gamoniem to nigdy lepiej nie będzie.
rozmawiałem z 11 osobami które głosowały na sld i żaden nie oglądał konwencji wyborczej sld. Dla śmieszności dodam że byłą to jedyna konwencja tej partii jaka miała miejsce a nie jak pis czy po mieli takie co parę dni. Jak można nie obejrzeć jedynej konwencji partii na którą się potem głosowało? Dlatego nie żal mi was i waszych durnych problemów bo jesteście siebie warci.
Zarówno nadzór miejski jak i wykonawcę należy wysłać na kurs do Niemiec, zobaczą jak robi się, że jest równo jak stół, ale wcześniej trzeba zmienić im geny, żeby przeszli ze standardu wschodniego, na zachodni, a to jest niewykonalne.
Ponieważ firma która naprawia drogi w tym mieście pod oświeconymi rządami jedynej osoby, która może sobie z tym poradzić, od niepamiętnych czasów robi to tą samą metodą przy pomocy taczki asfaltu i gumiaków na nogach, którymi przydeptuje się to co zostało z tej taczki wylane. I nikomu w jaśnie oświeconym magistracie to nie przeszkadza. a budowa dróg to osobny temat. Miasto robi przetarg, wybiera kogoś, potem płaci. A jak wygląda nadzór ? Raczej teoretycznie. Wszystkie studzienki nawet w nowych drogach są pozapadane. CZy miasto egzekwuje od wykonawców odszkodowania albo naprawy tych wad ? No właśnie. Tłumaczenie, że nie umiemy budować jest bez sensu. Problem leży w egzekwowaniu należytej jakości.
Jest takie stanowisko w UM jak Inżynier Miasta. Jaki jest jego zakres obowiązków?