Wielu członków koła to byli pracownicy portu, i to właśnie dzięki firmie OT Port Świnoujście, która to była sponsorem wydarzenia, udało się zorganizować ten wyjazd.
fot. Organizator
Kolejny rok zarząd Koła Nr. 2 Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Świnoujściu Warszów zorganizował dla swoich członków wycieczkę do szczecińskiego teatru, by w ten sposób wspólnie celebrować Dzień Seniora. Seniorzy byli na sztuce May Day.
Wielu członków koła to byli pracownicy portu, i to właśnie dzięki firmie OT Port Świnoujście, która to była sponsorem wydarzenia, udało się zorganizować ten wyjazd.
fot. Organizator
Zarząd Koła jak i wszyscy uczestnicy składają serdeczne podziękowania sponsorowi a foto relacja z wyjazdu niech będzie dowodem, że bawili się przednio.
Super działania koła emerytów na warszowie!!
No super pomysł ! może na drugi rok my pojedziemy z naszego związku Ś-cie ze wspaniałą kier.Irenką S.
Z tymi bonami dla seniorów to faktycznie wielka lipa. Tego co chciałbym nigdzie na ten bon nie mogę dostać. A przecież jest na wykazie!! Jeżeli nie ma możliwości korzystania z zabiegów i badań, to dlaczego nie ma propozycji korzystania z imprez kulturalnych? Te propozycje które są na wykazie obejmowały tylko jeden miesiąc. A co dalej?
Wolę siedzieć w domu, niz udawać szczęsliwą.
09:15. ..cytat:" Tobie Baśka za nasze koty życzę wiesz czego." ---- Masz z Baśką koty? Dlaczego nie poprosiłes wcześniej o badania prenatalne?
9:43 - Więcej optymizmu, drogi Narzekaczu! A Zachód to nie zawsze taka dobra ciocia, bo starsi Holendrzy wolą iść do szpitali niemieckich, gdyz w ich państwie łatwo niepostrzeżenie zejść z tego świata w ramach prawa do eutanazji (a w stanach osłabionej świadomości na łożu boleści łatwo można wmówić starcowi wolę zejścia).
Róg kościoła Chrystusa Króła w stronę ul Marynarzy. Źle złożona rynna. pada deszcz a woda leje się po murze. W przyszłym roku murowany grzyb. Niedawno zakończony remont za nasze podatki.
Wspaniala sztuka, pozdrawiam caly Zarzad za wspaniala organizacje i atmosfere jaka byla z nami, oby takich spotkan bylo wiecej !!.
Bardzo mądrze rzucony gnat staruszkom. Teraz, zamiast wykrzykiwać możnowładcom: " esoes", będą mogli świadomie, międzynarodowo skamleć: " mayday, mayday, mayday". Na ratunek chętnych do rzucenia się i tak będzie niezbyt wielu...ale zawsze. Może z zagranicy kto usłyszy?
Dzień seniora!Panie redaktorze proszę o nagłośnienie tzw. bonów dla seniora.Żmurkiewicz załatwił tylko tylko trzy sanatoria.Resztę to co mi wiadomo nie były zainteresowane tą akcją między innymi prezes Śliwinski. Wczoraj obleciałem wszystkie trzy.W Aldze może coś 15. X, w Sasance do końca roku bez szans mogą zapisać ale nie gwarantują że zadzwonią, Trzy Wyspy niema takich zabiegów jakie mam na skierowaniu.Czyli wielka przedwyborcza ściema Żmurkiewicza.Napewno nie otrzymasz mojego głosu.Głosuję na Panią Agatowską -jedyny realny program.Jestem ciekawy ile prywatnych środków przeznaczył na swoją kampanię Żmurkiewicz bo jak dotąd lansuję się za nasze pieniądze.Pikinik z okazji tunelu kosztował podobno 100tys.Jestem ciekawy ile kosztowało zdjęcie przy rurach na rowery.
Gdyby nie ludzie starsi, to by młodszych, czy tych w średnim wieku nie było i w ogóle tego świata wokoło by nie było, bo i majątek narodowy by nie istniał. Zasługuja na znacznie wyższą pozycję w traktowaniu przez państwo, służbę zdrowia, media, firmy (te ostatnie wyjątkowo darwinistycznie traktują starość, jako nie-target, coś, co nie jest głownym celem marketingowym).
Szkoda że nie mogłam razem być z nimi . siła wyższa . pa pa...
Tobie Baśka za nasze koty życzę wiesz czego.