POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [31.07.2018, 10:57:23] • Polska

Oras Esteta Wellfit, czyli czuj się dobrze we własnym ciele

Oras Esteta Wellfit, czyli czuj się dobrze we własnym ciele

fot. Organizator

Piękne, wysportowane i zdrowe ciało to cel, do którego dąży wielu z nas. I nie chodzi tu tylko o widoczną z daleka muskulaturę, ale o dobre samopoczucie i świadomość dbania o siebie. A żeby dobrze czuć się w swojej skórze nie trzeba wychodzić z domu. Zaawansowana technologia pozwala nam cieszyć się relaksującymi zabiegami odnowy ciała w swoich czterech ścianach.

Już niedługo w ofercie firmy Oras pojawi się bateria natryskowa, która zrewolucjonizuje dotychczasowe pojmowanie prysznica. Jej funkcjonalności będą szczególnie atrakcyjne dla osób uprawiających sport i dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu po ciężkim, wymagającym dniu – zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Siła wody
Nie od dziś wiadomo, że w wodzie drzemie ogromna siła. Moc tę postanowiła wykorzystać firma Oras, tworząc Oras Esteta Wellfit - nową baterię natryskową z deszczownicą. Z pozoru tradycyjny model natrysku, kryje w sobie zaawansowane technologicznie rozwiązania. Za pomocą jednego przycisku można wybrać jeden z trzech programów i sprawić sobie profesjonalny zabieg hydroterapii polegający na naprzemiennym traktowaniu swojego ciała ciepłymi i zimnymi strumieniami. W zależności od wybranego trybu, zabieg może przybierać charakter regenerujący (RECOVER), relaksujący (RELAX) lub dodający energii (RELOAD). Każdy z programów został niezwykle starannie zaprojektowany po to, by pozytywnie oddziaływał na ciało a efekty były odczuwalne. Poszczególne tryby rozpoczynają się krótkimi sekwencjami, by ciało łagodnie przystosowywało się do zmian temperatury wody. Oras Esteta Welfit wspomaga aktywny styl życia a zabieg ciepłą i zimną wodą koi i regeneruje mięśnie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie, poprawiając nastrój.

Technologia ukryta
Nową Oras Estetę wyróżnia przede wszystkim minimalistyczny i bardzo elegancki design. Bateria natryskowa idealnie komponuje się z kabiną walk-in, tworząc tym samym niezwykle modną i komfortową przestrzeń pod prysznicem. Model składa się z dużej deszczownicy, dzięki której strumień wody starannie pokrywa całe ciało, przestronnej, szklanej półki na akcesoria i nowego natrysku ręcznego Oras Hydractiva, który może posiadać aż 3 różne rodzaje strumienia. Oras Esteta może być wyposażona w specjalny przycisk Wellfit znajdujący się na panelu, który uruchamia program odnowy ciała. Aby uruchomić tę funkcjonalność baterii natryskowej należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez jedną, dwie lub trzy sekundy. Wyłączenie danego programu następuje przez ponowne naciśnięcie tego przycisku.

Oras Esteta Wellfit będzie dostępna na rynku już wczesną jesienią!

Dominika Szewczyk


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■