POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [01.07.2018, 09:39:42] • Świnoujście

103. parkrun pod znakiem psa

103. parkrun pod znakiem psa

fot. Organizator

Dzisiejszy, już 103. parkrun był połączony z jutrzejszym dniem naszych czworonożnych przyjaciół czyli piesków. Nasze odliczające na starcie : 5,4,3,2,1 start! psy nie zawiodły i dzisiaj i poprowadziły swoich właścicieli na trasę. W „szczekającej" atmosferze wyruszyło też 75 osób aktywnie witających początek weekendu.

Trasę ukończyły 34 panie i 41 panów. Jako pierwsi dobiegli: Grzegorz Momot: 20.42, Maciej Gołębiowski: 21.00 i Janusz Michalski: 21.21. Wśród pań najszybsze były: Dominika Duszkiewicz: 24.26, Sandra Laudien: 24.35 i Małgorzata Śliwińska: 24.37. Warto wspomnieć, że zwycięzca, Grzegorz i wszystkie panie ustanowiły dziś swoje rekordy trasy. Według współczynnika wieku najlepsi byli dziś: Teresa Domalewska, Grzegorz Momot i Piotr Andrzejewski.

Gościliśmy biegaczy z Koszalina, Kościana i Skórca k/ Siedlec – dziewczyny ze Skórca przyszły na start prosto z pociągu! No i oczywiście nie zabrakło biegaczy zza sąsiedniej granicy, André Lubitz pokonał najpierw 50 kilometrową trasę z Lassan rowerem, przebiegł przez nasz park i ruszył w powrotną drogę ponownie rowerem! Na trasie było dziś 7 juniorów a czworo juniorów pomagało przy organizacji jako wolontariusze. Były to trzy siostrzyczki: Ola, Emila, Karolina i Kacper. Za pomoc wszystkim wolontariuszom dziękujemy!!!

Po biegu można było sobie zrobić zdjęcie indywidualne, rodzinne, z przyjaciółmi na dwóch nogach lub czterech łapach zdjęcie w parkrunowej ramce zachęcające do aktywnego wypoczynku. Zapraszamy za tydzień.

UWAGA: Za dwa tygodnie (14 lipca 2018 r.) będziemy obchodzić drugie urodziny!!!

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [01.07.2018, 16:41:43] • [IP: 213.0.108.**]

Pozdrawiam parkrunowiczów z obozu treningowego na Majorce.Tu jest 30-36 stopni.Można biegać wcześnie rano.Do rychłego zobaczenia na trasie.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■