POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [10.06.2008, 16:49:55] • Świnoujście

Radio Szczecin chce wreszcie wygrać

Reprezentacja Polskiego Radia Szczecin zmierzy się z drużyną Radia Kielce na inaugurację Mistrzostw Polski radiowców w plażowej piłce nożnej.

4. już edycja zawodów "Baltic Radio Cup" w Beach Soccerze odbędzie się 24 i 25 czerwca w Świnoujściu. Dziś odbyło się losowanie grup eliminacyjnych.

W grupie pierwszej zagrają reprezentacje rozgłośni regionalnych Polskiego Radia z Kielc, Opola, Łodzi, Wrocławia i Szczecina. W grupie drugiej o awans do ćwierćfinału będą walczyły reprezentacje Katowic, Warszawy, Koszalina, Lublina oraz Radia Pomorza i Kujaw.

- Faworytami wydają się Radio Szczecin i Radio Opole, a w drugiej Radio PiK i Radio Katowice. Nie wiadomo co zaprezentuje Radio Lublin - prognozuje Marek Arszyło z działu promocji Polskiego Radia Szczecin.

- Radiowcy ze Szczecina w gronie faworytów są trochę na wyrost - ocenia bramkarz naszej reprezentacji Michał Jarmułowicz. - W tamtym roku trochę nam nie wyszło. Myślę jednak, że w tym roku pokażemy na co nas stać.

A stać nas na wiele. Tym bardziej, że wystąpimy w roli gospodarzy. - I mamy z kogo brać przykład - dodaje prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz. - Mam nadzieję, że piłkarze Radia Szczecin wezmą przykład z Floty Świnoujście i zaczną wygrywać, bo dosyć tych kurtuazji i ustępowania innym.

Mistrzostwa to nie tylko rywalizacja o prymat wśród dziennikarzy radiowych w kraju, ale również dobra zabawa dla kibiców. Tradycyjnie podczas zmagań w Świnoujściu rozpocznie się coroczna wakacyjna akcja Polskiego Radia Szczecin - Poszukiwacze Skarbów.

źródło: www.radio.szczecin.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Na rok 2026 została wyznaczona apteka „Centrum Zdrowia – 24H”, prowadzona w Świnoujściu przy ul. Grunwaldzkiej 21, do pełnienia dyżurów w godzinach od 21:00 do 23:00, codziennie w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2026 roku ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■