POGODA

Reklama


Wydarzenia

MagicRECORDS • Poniedziałek [12.02.2018, 08:18:22] • Europa

Jeden z najciekawszych debiutów ostatnich tygodni SHANGUY prezentuje oficjalny teledysk do La Louze

Shanguy to nowy projekt oferujący świeże spojrzenie na dotychczasową scenę muzyczną. To połączenie różnych światów od indie folku przez reggae do elektroniki. Grupa została założona przez włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i songwriterów – Eon Melka i FRANK-O. „La Louze”, ich debiutancki singiel, popowo-dancowy numer z chwytliwymi trąbkami i francuskim wokalem to czysta przyjemność dla ucha.

Solowe projekty każdego z członków Shanguy odniosły międzynarodowe sukcesy, zyskały miliony odtworzeń na Spotify, wspięły się na wysokie pozycje list przebojów i dały szanse na znaczące kolaboracje.

Miejcie oko na Shunguy – oni zaskoczą nas jeszcze nie raz!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 539 milionów złotych po stronie dochodów oraz 668 mln rezerwowanych na wydatki oraz zapewnienie finansowania deficytu w wysokości 129 milionów złotych, to najważniejsze dane przyszłorocznego planu finansowego Świnoujścia. Rada Miasta zgodziła się na propozycję prezydentki miasta i przyjęła budżet Świnoujścia na 2026 rok. Projekt poparło 15 radnych ■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■