POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.01.2018, 08:07:32] • Polska

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP przekazał kolekcjonerski hełm strażacki na aukcję WOŚP

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP przekazał kolekcjonerski hełm strażacki na aukcję WOŚP

fot. Organizator

Prezes Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej druh Waldemar Pawlak przekazał na aukcję WOŚP wyjątkowy hełm strażacki Calisia VULCAN, wyprodukowany przez Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu sp. z o.o.

Hełm został przygotowany specjalnie na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest wersją unikatową i posiada wartość kolekcjonerską. Skorupa hełmu została artystycznie pomalowana aerografem przez AIRSISTERS.

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP przekazał kolekcjonerski hełm strażacki na aukcję WOŚP

fot. Organizator

Na przedniej części skorupy umieszczony limitowany numer seryjny 001. Hełm posiada metalizowany wizjer pokryty złotym filtrem chroniący przed promieniowaniem podczerwonym, który ochrania twarz nawet w czasie bliskiego podejścia do źródła ognia. Ponadto wyposażony jest w kołnierz / osłonę karku z tkaniny niepalnej.

Hełm jest licytowany na aukcji Allegro Charytatywni. Licytacja zakończy się 14 lutego 2018 r. o godzinie 20:13. Zwycięzca swoją wygraną odbierze osobiście z rąk Prezesa ZG ZOSP RP druha Waldemara Pawlaka, który podczas przekazania hełmu opatrzy go swoim autografem.

Szczytnym celem 26. Finału WOŚP jest pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków", by najmłodsi i najbardziej bezradni mogli korzystać z najwartościowszego daru – daru życia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do licytowania
i hojnego wsparcia 26. Finału WOŚP!

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/kolekcjonerski-helm-strazacki-i5970499

Nina Mirgos-Kilanowska
Rzecznik Prasowy
Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■