POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.12.2017, 23:43:48] • Świnoujście

Wysyp biegających Mikołajów na parkrunie

Wysyp biegających Mikołajów na parkrunie

fot. Piotr Zgraja

Takiego parkowego wysypu biegających Mikołajów i Mikołajek to dawno już nie było… aż się park zaczerwienił (chyba z przejęcia i radości), a atmosfera była naprawdę gorąca. Kto nie był niech żałuje, oj żałuje…, bo dla każdego było coś miłego. Po bardzo, bardzo intensywnej rozgrzewce, prowadzonej przez mistrzynię nie tylko rozgrzewania, ale też rozweselania Anię Górską - na start udali się najmłodsi. Wszyscy z radością pobiegli za rowerem bezpieczeństwa i wcale nie przyświecał im duch rywalizacji, bo najważniejsza była dla nich dobra zabawa. Na mecie przecudnej urody aniołek wraz z prawdziwym Mikołajem (niestety tym razem bez reniferów, które miały przegląd techniczny) wręczali wspaniałe dzwonkowe medale przez nich właśnie i przez grupę tajnych elfów upieczone i przyozdobione - dzień wcześniej, a także czekoladowe, mikołajowe lizaki i figurki.

Potem przyszła kolej na nieco starszych wielbicieli Mikołaja. Na starcie zameldowało się 75 osób, wśród których było ośmiu debiutantów. Pojawili się zawodnicy ze Szczecina, Poznania, Gorzowa oraz z nieco mniej odległych miejsc z Wolina i niemieckiej części wyspy Uznam. Na sygnał dany przez Elę wszyscy ruszyli w trasę i potem kolejno, oczywiście po obowiązkowych dwóch okrążeniach, meldowali się na mecie. Najbardziej spieszyło się dzisiaj Robertowi Derdzie, Robertowi Rumistrzewiczowi i Piotrowi Suskiemu oraz Monice Murawskiej, Agnieszce Jarnutowskiej i Karolinie Romańskiej (pewnie, mieli nadzieję, iż zostaną dla nich ciasteczkowe medale). Aż jedenaście osób miało także taką nadzieję, bo ustanowiło dzisiaj swoje życiówki.
Szczegółowe wyniki biegu: http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Fotorelacja wydarzenia, jak zawsze dostępna na fanpage parkrun Świnoujście, mamy nadzieję, że każdy znajdzie się na zdjęciach robionych przez zalatanych fotoreporterów Piotra i Tomasza.

Wolontariusze od rana mieli naprawdę „ręce pełne roboty”, wiadomo, że nic się samo nie zrobi. Ktoś musi zaparzyć herbatkę, przywieźć i rozstawić sprzęt, dopilnować wszystkiego, pomierzyć czas, rozdać tokeny, poskanować, obsłużyć „parkrunowy bufet”, posprzątać po biegu, wrzucić wyniki do systemu, zrobić notatkę, wrzucić zdjęcia i no i w ogóle ogarnąć to wszystko :D dlatego składamy podziękowania : Grzegorz BURAKOWSKI, Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Agata CHWIEJ, Agata DRABAREK, Arkadiusz DRZEWIECKI, Agnieszka DUSZA, Anna Grażyna GÓRSKA, Elzbieta JABŁONSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Maciej Krzysztof JĘDRZEJAK, Zbigniew KOSEL, Adam Jerzy KRAWCZUK, Iga Agnieszka KUSMIERCZYK, Agnieszka MICHALSKA, Karolina ROMAŃSKA, Joanna SZAFRAŃSKA, Tomasz SZAFRAŃSKI, Waldemar SZCZĘSNY, Przemysław SZYMAŃSKI, Rafał TAN, Maciek WOJTAS, Piotr ZGRAJA wspaniale, że byliście i , że dzięki Wam parkrun 74. był tak udany!!!
Dziękujemy także naszym stałym, lokalnym partnerom: Uzdrowisku Świnoujście S.A., Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu "HOL".

A już za tydzień 75. parkrun na który Was zapraszamy!
Do zobaczenia za tydzień!

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■