POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.10.2017, 21:40:18] • Świnoujście

Spotkanie z Kubą Molędą – utalentowanym młodym artystą, aktorem musicalowym i dubbingowym

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza na spotkanie z Kubą Molędą – utalentowanym młodym artystą, aktorem musicalowym i dubbingowym.

Spotkanie poprowadzi Pani Mariola Żółtowska - redaktor naczelna TV „Słowianin”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w piątek, 20 października o godz.11:00 do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15.

Organizator


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■