POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [26.09.2017, 10:56:30] • zachodniopomorskie

Notatka po konferencji pt: „Projekt ustawy o szkolnictwie wyższym. Marginalizacja Regionu Zachodniopomorskiego poprzez degradację m.in. pozycji Uniwersytetu Szczecińskiego”

Notatka po konferencji pt: „Projekt ustawy o  szkolnictwie wyższym. Marginalizacja Regionu Zachodniopomorskiego poprzez degradację m.in. pozycji Uniwersytetu Szczecińskiego”

fot. Organizator

Wczoraj o godzinie 12:00 w Biurze Nowoczesnej Regionu Zachodniopomorskiego przy ul. Pocztowej 27/U2 w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa pt: „Projekt ustawy o szkolnictwie wyższym. Marginalizacja Regionu Zachodniopomorskiego poprzez degradację m.in. pozycji Uniwersytetu Szczecińskiego” w której udział wzięli Pani Joanna Milkiewicz- Radca prawny, Pani Ewa Milczarek- ekspert prawa konstytucyjnego, asystent na Wydziale Prawa i Administracji US oraz Pan Profesor Zbigniew Paszkowski- Wiceprzewodniczący Zarządu .Nowoczesnej Regionu Zachodniopomorskiego.

Członkowie Nowoczesnej Regionu Zachodniopomorskiego biorący udział w konferencji uważają, że w związku z projektem zmiany Ustawy o szkolnictwie wyższym zaproponowanym przez Ministra Gowina proponowane zmiany mogą doprowadzić do zmiany statusu Uniwersytetu Szczecińskiego. Istnieje zagrożenie, że Uniwersytet Szczeciński straci możliwość prowadzenia kierunków ogólnouczelnianych. Uniwersytet odgrywa znaczącą rolę pobudzającą środowiska B+R w regionie, ale także pełni funkcje społeczne. Degradacja Uniwersytetu Szczecińskiego spowoduje odpływ młodych ludzi z regionu i marginalizację całego województwa.

Relacja z konferencji dostępna na FB:

www.facebook.com/nowoczesna.szczecin/videos/1972177732998439/

Ola Ciechanowicz


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [06.10.2017, 17:33:05] • [IP: 89.174.73.**]

Istotą szkolnictwa wyższego jest odpowiednio wysoki poziom, a nie produkcja masowa miernoty.

Gość • Wtorek [26.09.2017, 12:35:22] • [IP: 185.210.39.**]

A jak ja nie korzystam z fejsbuka i nie chcę korzystać, to jak mam zapoznać się z relacją? NA POHYBEL FEJSBUKOWI!!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■