POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [29.08.2017, 20:35:23] • Świnoujście

Pracownicy terminala LNG i zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali krew! Zobacz film!

Pracownicy terminala LNG i zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali krew! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Pracownicy terminala LNG oraz zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali w ubiegłym tygodniu krew. W czwartek, na terenie świnoujskiego gazoportu spotkali się wszyscy Ci, którym życie drugiego człowieka nie jest obojętne. - Inspiracją oddawania krwi na terminalu Lng była akcja, która jest rozpowszechniana przez Telewizję Polską pod nazwą "Czerwona Nitka". Rozdaliśmy 35 ankiet, jednak nowe osoby co chwilę dochodzą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw, że również goście z Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa nas odwiedzili i pomagają nam zbierać krew, a także pomagać innym- mówią portalowi iswinoujscie.pl, pracownicy gazoportu.



Pracownicy spółki LNG zachęcają również inne firmy i przedsiębiorstwa do udziału w tej jakże szczytnej akcji.

Pracownicy terminala LNG i zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali krew! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

- Chcielibyśmy zachęcić również inne spółki i przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w akcji "Czerwona Nitka". Tak, aby mogli przeprowadzić takie akcje w swoich przedsiębiorstwach, szczególnie w okresie wakacyjnym, gdzie krwi brakuje w każdym punkcie krwiodawstwa dlatego zachęcamy wszystkich, bo każdemu ta krew może kiedyś uratować życie- mówią nam pracownicy terminala.

Pracownicy terminala LNG i zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali krew! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

Jak się okazuje, zielonogórski oddział PGNiG ma swoim koniec już 2000 litrów oddanej krwi. Wszystko przez to, że przy oddziale działa Klub Honorowych Dawców Krwi- PCK Nafta z Zielonej Góry.

Pracownicy terminala LNG i zielonogórskiego oddziału PGNiG oddawali krew! Zobacz film!

fot. Andrzej Ryfczyński

- Jesteśmy w Świnoujściu bo chcemy wesprzeć naszych kolegów i mieszkańców Pomorza. Od 1968 roku działamy jako klub honorowych dawców krwi. Mamy za sobą oddane 2000 litrów krwi i nasi krwiodawcy są dzisiaj na terenie terminala LNG i myślę, że jest to wspaniały początek współpracy naszych służb- mówi dyrektor działu komunikacji i public relations, PGNiG oddział w Zielonej Górze, Dorota Mundry.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [30.08.2017, 08:06:25] • [IP: 178.238.250.***]

Wielkie podziękowania :)

Gość • Środa [30.08.2017, 03:56:14] • [IP: 188.146.163.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

ryynio • Środa [30.08.2017, 03:35:39] • [IP: 83.249.12.***]

dobrze, oby tylko nie mieli zbyt duzo ołowiu we krwi :-)

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■