POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [17.07.2017, 20:03:26] • ¦winouj¶cie

Nieporozumienie kuracjuszy. Posz³o o pieni±dze

Nieporozumienie kuracjuszy. Posz³o o pieni±dze

fot. iswinoujscie.pl

K³ótnia kuracjuszy w Domu Wczasowym „Adam i Ewa”. Jednemu z nich mia³y znikn±æ z pokoju pieni±dze. Konieczne by³o wezwanie policji.

Do zdarzenia dosz³o 12 lipca, oko³o godziny 18.45 przy ulicy Emilii Gierczak w Domu Wczasowym „Adam i Ewa”.

- Dosz³o do nieporozumienia pomiêdzy kuracjuszami zajmuj±cymi wspólny pokój w domu wczasowym - informuje m³. asp. Magdalena Figarska- ¦nieæ z Komendy Miejskiej Policji w ¦winouj¶ciu. - Zg³aszaj±cy podejrzewa³ swojego wspó³lokatora o zabór pieniêdzy. Nieporozumienie zosta³o wyja¶nione przez interweniuj±cych policjantów na miejscu.

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-7 z 7

Go¶æ • Wtorek [18.07.2017, 13:09:06] • [IP: 95.40.208.***]

Co chcecie od Wodnika ?

janusz • Wtorek [18.07.2017, 12:30:37] • [IP: 95.129.226.***]

Wkurzyl sie, bo pewnie nie mialby na wieczorek zapoznawczy, za duzo picia...i potem pamiec krótka :P

Go¶æBARBARA • Wtorek [18.07.2017, 12:23:48] • [IP: 37.8.215.***]

Wiele jest domow wczasowych ktorzy reklamuja sie w internecie pokazuja zdjecia jakie sa piekne pokoje widoki a po przyjezdzie okazuje sie wielkie rozczarowanie i taki dom wczasowy nie spelnia oczekiwan nie ma podstawowych warunkow do zamieszkania i wypoczywania tak jest w donu wczasowym WODNIK kolo cukierni to jest chyba ulica MATEJKI nie znamy ulic tam pracuje podobno PANI WIESIA a obiekt prowadzi PANI EWA a drozyzna i licza sie ze wszystkim POZDRAWIAM WCZASOWICZKA

Go¶æ • Wtorek [18.07.2017, 07:05:31] • [IP: 41.13.128.***]

Dobrze ze nie zapomnia³ wzi±¶æ tabletki na skleroze

Go¶æ • Poniedzia³ek [17.07.2017, 23:32:32] • [IP: 93.94.187.***]

Wiele jest takich przypadków ¿e jedna osoba przed drug± chowa i zapomina gdzie schowa³a. Naj³atwiej starszym oskar¿yæ lokatora. W wiêkszo¶æi koñczy siê na odnalezieniu pieniêdzy.

Go¶æ • Poniedzia³ek [17.07.2017, 21:43:18] • [IP: 5.174.109.**]

Czyli podpieprzyli te pieni±dze, czy nie. ...

Go¶æ • Poniedzia³ek [17.07.2017, 21:34:52] • [IP: 78.10.206.**]

Go³odupcy siê po¿arli o ko¶æ.

Ogl±dasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielê, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w ¿ycie nowy roczny rozk³ad jazdy poci±gów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowo¶ci poprawiaj±cych mo¿liwo¶æ dojazdów do szkó³ i uczelni czy pracy, a tak¿e u³atwiaj±cych podró¿owanie po regionie. Szczecin-¦winouj¶cie pó¼nym wieczorem. Na trasie Szczecin–¦winouj¶cie w nowym rozk³adzie jazdy pozostan± uruchomione w czerwcu br. pó¼nowieczorne po³±czenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny poci±g ze Szczecina do ¦winouj¶cia okaza³ siê sporym sukcesem, gdy¿ codziennie z tego po³±czenia korzysta przeciêtnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych poci±gów w godzinach porannych, a wczesnoporanne poci±gi ze ¦winouj¶cia do Szczecina bêd± kursowa³y codziennie, czyli w terminie rozszerzonym wzglêdem obecnego rozk³adu jazdy. Pozwoli to mieszkañcom i turystom tak¿e w weekendy i ¶wiêta dojechaæ m.in. do Szczecina D±bia na przesiadki do poci±gów dalekobie¿nych wyje¿d¿aj±cych ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i poci±g Pendolino). £±cznie na trasie Szczecin–¦winouj¶cie w nowym rozk³adzie jazdy w dni robocze uruchamianych bêdzie 14 par poci±gów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, ¿e przez wiêksz± czê¶æ dnia poci±gi na tej trasie kursowaæ bêd± co godzinê ■ ¦winouj¶cie: 38-latek z powiatu kamieñskiego krad³ logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkana¶cie pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zg³oszenia. Straty dotycz± g³ównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat by³ jednocze¶nie czê¶ci± czujnika jednego z systemów wspomagaj±cych. Policja zatrzyma³a 38-latka i wci±¿ przyjmuje zg³oszenia od w³a¶cicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znika³y znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wy¿szej klasy warto¶æ takich elementów potrafi byæ wyj±tkowo wysoka. Kradzie¿e odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiañskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zg³osi³o siê ju¿ kilkana¶cie osób, choæ liczba poszkodowanych mo¿e byæ wiêksza. Sprawca zosta³ namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieñskiego trafi³ do policyjnego aresztu ■