POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [27.04.2008, 03:12:45] • Świnoujście

Zimny prysznic w Janikowie

Zimny prysznic w Janikowie

fot. Sławomir Ryfczyński

Unia Janikowo – Flota Świnoujście 3:0 (1:0) Nieudała się zawodnikom Floty wyprawa do Janikowa. Po bramkach Warczachowskiego, Filipka i Tarnowskiego biało – niebiescy przegrali 3:0. Dodatkowo czerwoną kartkę ujrzał Kadi.

Od początku spotkania Flota wypracowywała sobie przewagę. Jednak po 20 minutach dobra gra zamieniła się na klasyczną, III ligową kopaninę. Mało taktyki, dużo ataków na nogi rywali. W 40 minucie jedno z takich zagrań w wykonaniu Kadiego kończy się wyrzuceniem naszego obrońcy z boiska. Chwilę później po rzucie wolnym, lot piłki przedłuża Warczachowski i Unia prowadzi.

Po przerwie Flota próbowała zmienić obraz gry, ale to Unia znów zdobywa bramkę. W zamieszaniu podbramkowym strzelcem drugiego gola zostaje Filipek. Mało brakowało a Flota mogła już w tym momencie grać w 9 osobowym składzie, bo brutalnie faulował Hrymowicz. Tym razem sędzia był bardziej pobłażliwy i zawodnik zobaczył tylko żółtą kartkę.

Później trener Petr Nemec wprowadza dwóch napastników – Dziubę i Ziatyka. Jednak bardziej ofensywne ustawienie zespołu, kończy się kontrą gospodarzy i Tarnowski, będąc sam na sam z naszym bramkarzem, podwyższa na 3:0.

Ciężko nie zauważyć, że Flota jest w kryzysie. Tydzień temu remis z „czerwoną latarnią” ligi, Rodłem a dziś wyraźna porażka z jednym z przedsezonowych kandydatów do awansu. Może taki wstrząs dobrze podziała na naszych zawodników, bo już w czwartek kolejny wyjazdowy mecz, tym razem z Wierzycą Pelplin. Rywale walczą o utrzymanie się w lidze i tanio skóry nie sprzedadzą.

Przewaga w tabeli stopniała póki co do 8 punktów.

Flota: Prusak – Kadi, Stromczyński (Dziuba), Konusik, Hrymowicz, Chrzanowski, Krajanowski (Ziatyk), Niewiada, Bąk (Czarnecki), Pietruszka, Iskra (Beneven)

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 32

ENOO • Wtorek [29.04.2008, 13:22:37] • [IP: 80.245.184.**]

GDYBY flota sprzedawała mecze PZPN nigdy nie pojawiłby sie na stadionie swinoujscia i przed tym planowal jak on ma wygladac.

Elio • Poniedziałek [28.04.2008, 21:17:46] • [IP: 212.160.162.**]

To tylko taka cwana zmyłka naszych dzielnych trampkarzy, aby uśpić czujność poważniejszych przeciwników niż Jajkowo.

Gość • Poniedziałek [28.04.2008, 19:24:26] • [IP: 80.245.181.***]

1 liga to bedzie kompromitacja po calosci

Gość • Poniedziałek [28.04.2008, 18:21:21] • [IP: 82.177.36.**]

Zdjęcia z meczu Unia - Flota można obejrzeć na stronie www.foto-janikowo.strefa.pl

Gość • Niedziela [27.04.2008, 22:04:55] • [IP: 90.129.123.**]

No tak, czekałem tylko na to aż się wreszcie" prawdziwi kibice" odezwą. Zakaz stadioowo - portalowy należy się tym gnojkom !!

Gość • Niedziela [27.04.2008, 21:45:24] • [IP: 80.245.188.***]

Święta racja patałachy, kompromitacja lub zwykły interes:)))))))))))))))))))))

Gość • Niedziela [27.04.2008, 19:03:58] • [IP: 89.228.157.***]

flota to PATAŁACHY. .!! Marnuja nasze pieniadze!!

jaga • Niedziela [27.04.2008, 18:29:42] • [IP: 92.42.118.***]

ci co teraz tak psy wieszaja na maszej flocie to nie sa prawdziwi kibice tylko patalachy FLOTA JEST OK JESTEM Z WAMI

Gość • Niedziela [27.04.2008, 15:40:27] • [IP: 217.97.199.*]

TRADYCYJNIE ZACZEłO SIę SPRZEDAWANIE MECZY NA WIOSNE-CIEKAWE ILE BIORą

rozborski • Niedziela [27.04.2008, 14:42:24] • [IP: 192.168.118.***]

Chyba nikt niema wątpliwosci, że Flota nigdy nie awansuje, powtarzam to od wielu lat, że przy końcu rozgrywek Flota zajmie 2, 3 miejsce.A co na to wybitny działacz, przewodniczący rady sportu?

Gość • Niedziela [27.04.2008, 13:54:12] • [IP: 88.156.234.***]

A moze chodzi o zezarcie przez Unie Kotwicy?

Gość • Niedziela [27.04.2008, 13:05:36] • [IP: 88.156.234.***]

nic sie nie stalo jeden mecz a wy gadacie jak by przegrali przynajmniej wszystkie * *

Gość • Niedziela [27.04.2008, 12:40:34] • [IP: 149.254.200.***]

pilka kopana jest w buty!

Gość • Niedziela [27.04.2008, 11:39:38] • [IP: 88.156.234.***]

Patrzac na urywki z meczu mozna powiedziec, ze to nie Flota gra z Unia, tylko jakas bida z nedza. Pora wziasc sie do porzadnej gry!!

Gość • Niedziela [27.04.2008, 11:12:33] • [IP: 80.245.188.**]

nie narod tylko chorzy ludzie w chorym miescie.

Gość • Niedziela [27.04.2008, 10:40:22] • [IP: 80.245.182.**]

* co na naród przegrali pierwszy mecz a wy piszecie jakby przegrwali każdy.

Gość • Niedziela [27.04.2008, 10:26:32] • [IP: 80.245.190.**]

flota do gnoju !! go go go !!

Gość • Niedziela [27.04.2008, 10:23:48] • [IP: 80.54.123.**]

hehe pewnie jestes lekkoatletykiem:D żałosne... Flota do boju a wy patałachy milczeć:)

Gość • Niedziela [27.04.2008, 10:07:44] • [IP: 80.245.182.***]

Otóż to!! Piękny stadion lekkoatletyczny z wszelkimi urządzeniami, no i z bieznia tartanową. Do tego zaplecze.. Takie cos ma przyszłość. Nad morze zawsze będą przyjeżdzać zawodnicy na obozy sportowe. Już widze te wspaniałe imprezy lekkoatletyczne na naszym stadionie. No i naszą młodzież odnoszącą sukcesy. W to warto inwestowac a nie w kilku, za przeproszeniem" działaczy" mających ambicje..

Gość • Niedziela [27.04.2008, 10:03:08] • [IP: 80.245.184.**]

Nie tylko kibole przychodza na mecze CIECIU

Gość • Niedziela [27.04.2008, 09:58:12] • [IP: 80.245.182.***]

Władze miasta, nie finansujcie Floty. Szkoda naszych pieniędzy na te przekręty. Lepiej połozyć tartan ba bieżni i dać kase dla trenujących w sekcji lekkoatletycznej Maratonu. Boicie sie kiboli?? Posłuchajcie normalnych mieszkańców Świnoujścia. To oni Was wybieraja.

enoo • Niedziela [27.04.2008, 09:50:05] • [IP: 80.245.184.**]

Ci co tutaj sie wypowiadaja to jestescie dla mnie pajacami nie kibicami. Prosty przykład, jak waszym dzieciom, obojętnie matce, tacie coś sie nie uda to też ich odpychacie na bok? Jestescie klocami które wychodza mi po obiedzie z tyłka, szkoda słów na Was, bo tylko prawdziwi kibice zostana i krzykna jeszcze raz FLOTA DO BOJU

Gość • Niedziela [27.04.2008, 08:55:17] • [IP: 80.245.190.**]

jeny huahauhauha po co ja mam wychodzic na boisko ? co to ja gram we Flocie ? jak oni myślą tak jak ty i robia łaskę, że graja to niech sie bujaja stąd :) ja robie inne rzeczy :)

Gość • Niedziela [27.04.2008, 08:52:38] • [IP: 195.117.222.**]

Słuchaj Typie.Jestes taki mądry to wyjdz na boisko i zagraj w pilke nozna..Są lepsze i gorsze dni.Nie zawsze wszystko sie uklada jakbysmy tego chcieli.Takze uwazaj co mowisz.PZDR. -.-

Gość • Niedziela [27.04.2008, 08:33:11] • [IP: 80.245.190.**]

i znów debile sprzedali mecz żeby miec kasę na remont stadionu :| oni na początku wygrywaja z każdym nawet by z Barceloną wygrali, a potem sprzedają mecz i przegrywają nawet z jakimś zespołem podwórkowym :)

Oglądasz 1-25 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■