Mieszkańcy utworzyli żywy kordon. Piękny gest podczas dramatycznej walki o życie kobiety
W Międzyzdrojach otwarto nowy Posterunek JRG
Uroczystość połączono z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka
Finnlines świętuje sukces trasy Świnoujście - Malmö i zapowiada dalszy rozwój połączenia
Martina Quick, Ambasador Szwecji, Antonio Raimo, Marco Palmu i Rafał Kwapisz z Finnlines
Katarzyna Buława z Euro-Terminalu oraz kpt. Piotr Bieńkowski z Urzędu Morskiego
Ulewa sparaliżowała centrum Świnoujścia. Ulice zamieniły się w rwące potoki
Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany
Tragedia na B111. Nie żyje 22-letni mieszkaniec Świnoujścia
Kierowca i młoda pasażerka walczą o życie. Renault po wyprzedzaniu wypadło z drogi i koziołkowało
Pożar na osiedlu Platan w Świnoujściu. Strażacy walczyli z ogniem na dachu budynku
Ciepły majowy wieczór nad morzem. Plaża w Świnoujściu żyje także po zmroku
Żmurkiewicz i „żółta karta” ewidencyjna członka ORMO
Dokument, który miał zniknąć, dziś potwierdzony i prawdziwy
Przełom w komunikacji!!!
» Strona Główna» Wydarzenia » Amerykański okręt desantowy- Arlington wpłynął do Świnoujścia! Jutro rozpoczynają się wielkie manewry BALTOPS 2017. Zobacz film!
Amerykański okręt desantowy- Arlington wpłynął do Świnoujścia! Jutro rozpoczynają się wielkie manewry BALTOPS 2017. Zobacz film!
fot. Sławomir Ryfczyński
W środę, przed godziną 14:00 okręt desantowy z 700- osobową załogą wpłynął do świnoujskiego portu.Wizyta amerykańskiego okrętu związana jest z wielkimi międzynarodowymi ćwiczeniami Baltops 2017, które już jutro rozpoczynają się w Świnoujściu i Szczecinie.
1 i 2 czerwca do zachodniopomorskich portów wejdzie ponad 40 okrętów wojennych z 14 państw. Trzy dni później, okręty rozpoczną praktyczne manewry na morzu. Scenariusz ćwiczeń zakładał będzie przeprowadzenie międzynarodowej operacji. W manewrach wezmą udział także polskie okręty.
fot. Sławomir Ryfczyński
W tegorocznych ćwiczeniach swój udział zapowiedziały także okręty z Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i USA.
Większość okrętów stanie w Szczecinie, od jutra będą przepływały przez Świnoujście. Sporo drobnoustrojów, ale będzie też brytyjski niszczyciel HMS Dragon, fregaty (m.in. z Danii i Holandii), korwety itd.
będzie zabawa, będzie się działo
wreszcie okręt w naszym porcie, fajnie wygląda przy ORP trampkach ;-) PS towarzyszom trepom przypomnę, że teraz mówimy hello
Ameryka te słynne USA posiada 300 Mln Ludzi 30 Mln bezdomnych i 10 Mln Polaków i tak są potegą te go Swiata
Szkoda że Polska niema takiego cuda.
Cała reszta będzie jutro wpływać do Szczecina i w niedziele powrót w morze, jak ktoś chętny w Szczecinie można je zwiedzać w określonych godzinach.
witam, czy ktoś mógłby napisać gdzie zacumował ten okręt i czy można go zobaczyć?
No w S-ciu tez są Desanty hehe. Wstyd Amerykanie przyjechali do MUZEUM Marynarki. Pzdr
Większość okrętów stanie w Szczecinie, od jutra będą przepływały przez Świnoujście. Sporo drobnoustrojów, ale będzie też brytyjski niszczyciel HMS Dragon, fregaty (m.in. z Danii i Holandii), korwety itd.
skurczybyk, potezny jest, bielik przy nim to jak kajaczek, tylko oby sie nie zakopał w kanale
Moglby zaladowac na poklad cala nasza flote i jeszcze miejsca by zostalo.
DO IP. 164 BRAKUJE CI SOWIECKIEGO OKUPANTA ? to jedz na Ukraine.
Jutro amerykanie w super marketach--uczcie sie amrekanskiego
Reszta w Szczecinie
Okupacja
przybili okupatorzy zobaczyć jak tam ich kolonia. USA = największa korporacja terrorystyczna na świecie.
40 okrętów a w Świnoujściu tylko jeden? A gdzie cała reszta? W Kołobrzegu?