POGODA

Reklama


Wydarzenia

UNIVERSAL MUSIC • Czwartek [11.05.2017, 11:17:32] • Polska

„SPOKÓJ” – nowy singiel Natalii Nykiel

„SPOKÓJ” – nowy singiel Natalii Nykiel

fot. UNIVERSAL MUSIC

W ostatnim tygodniu w całej Polsce pojawiły się zaskakujące billboardy z wizerunkiem Natalii Nykiel i datą 10.05.2017. Przez dłuższy czas Natalia nie odnosiła się do akcji, która wprowadziła w konsternację fanów i internautów prześcigających się w rozszyfrowaniu czego dotyczy. Natalia nie przestaje zaskakiwać. Wczoraj wieczorem ujawniła, że 10 maja to data premiery jej pierwszego singla zwiastującego nowy album. Dodatkowo elektryzującą informacją jest zapowiedź wizyty Natalii w programie „Kuba Wojewódzki” i jej specjalny przedpremierowy występ z utworem „Spokój”.

Dyskografię Natalii Nykiel zamyka koncertowe DVD „Lupus Electro – Error Tour” z listopada zeszłego roku. Obecnie artystka zapowiada także wyjątkową trasę Red Bull Tour Bus, w ramach której w czerwcu odwiedzi Gliwice, Częstochowę, Rzeszów, Radom, Słupsk, Bydgoszcz i Olsztyn.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 539 milionów złotych po stronie dochodów oraz 668 mln rezerwowanych na wydatki oraz zapewnienie finansowania deficytu w wysokości 129 milionów złotych, to najważniejsze dane przyszłorocznego planu finansowego Świnoujścia. Rada Miasta zgodziła się na propozycję prezydentki miasta i przyjęła budżet Świnoujścia na 2026 rok. Projekt poparło 15 radnych ■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■