POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [03.05.2017, 18:56:50] • Świnoujście

Śladem nieświecących lampek. Takie "ozdoby" przy promenadzie

Śladem nieświecących lampek. Takie "ozdoby" przy promenadzie

fot. iswinoujscie.pl

Tegoroczna majówka chyba nadeszła za szybko - do takiego wniosku można dojść obserwując niedociągnięcia i usterki. Wiadomo, że do Świnoujścia przyjeżdża mnóstwo weekendowych turystów, którzy spacerują, oglądają, dostrzegają. Nie tylko zresztą dla nich powinno być ładnie i czysto, my mieszkańcy również lubimy naszą promenadę. Jest ona szczególnie urokliwa, gdy działają fontanny podświetlane ledowymi żaróweczkami. Niestety, kolorowa fontanna nie działa, a lampeczki ustawione wzdłuż ścieżki rowerowej przy tzw. nowej promenadzie, nie świecą od dłuższego czasu. Stoją sobie niczym atrapy.

Może to taka awangarda dekoracji? Cokolwiek by to nie było, nasuwa się pytanie, gdzie służby prezydenta? Gdzie osoby odpowiedzialne za taki stan?

Śladem nieświecących lampek. Takie "ozdoby" przy promenadzie

fot. iswinoujscie.pl

Śladem nieświecących lampek. Takie "ozdoby" przy promenadzie

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Czwartek [04.05.2017, 09:23:31] • [IP: 95.129.226.**]

akie oświetlenie dobrze wygląda na wizualizacji. W praktyce źle skierowane odbłyśniki oślepiają spacerujących i kierujących.

Gość • Czwartek [04.05.2017, 01:09:01] • [IP: 80.245.181.***]

Te lampy, zagrażają bezpieczeństwu oślepiając kierowców.

Gość • Czwartek [04.05.2017, 00:28:45] • [IP: 80.48.211.***]

cena czyni cuda :) jak się kupuje chinoolskie - to potem mamy taki efekt. Popieram gościa z postu niżej w temacie lamp świecących w oczy kierowcom. Wg norm nie powinny być tam zamontowane. To są lampy OGRODOWE.

Gość • Środa [03.05.2017, 22:37:59] • [IP: 92.42.114.**]

Bardzo dobrze -na tej wysokości lampy tylko oślepiają kierowców.Należy wyłączyć wszystkie podobnie ustawione. Gdyby te lampy świeciły tylko na drogę a nie po oczach to co innego.

Gość • Środa [03.05.2017, 21:31:22] • [IP: 95.129.225.***]

Niedbalstwo

Gość • Środa [03.05.2017, 19:08:44] • [IP: 50.7.78.***]

Pasożyty z urzędu okradają nas.

Gość • Środa [03.05.2017, 19:08:01] • [IP: 80.245.187.***]

A ja sie pytam, kto jest odpowiedzialny za te wszystkie usterki na promenadzie. A ja sie pytam, kto odpowiada za syf w Parku Zdrojowym, za walające się śmieci i nieopróźnione śmietniczki od soboty? Nikt nie pomyślał źeby zaplanować dyźur do sprzątnięcia parku? Wstyd słuźby, wsyt odpowiedzialny wydział w urzędzie miasta

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■