POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [30.03.2017, 14:40:37] • Świnoujście

Od 1 kwietnia autobusy miejskie na lewobrzeżu pojadą inaczej!

Od 1 kwietnia autobusy miejskie na lewobrzeżu pojadą inaczej!

fot. Sławomir Ryfczyński

"Komunikacja Autobusowa" Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu informuje, że od 1 kwietnia 2017 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy na liniach autobusowych nr 2, A i B w lewobrzeżnej części miasta. Dodatkowo zostanie uruchomiona sezonowa linia autobusowa nr 6 obsługująca przewozy pasażerów w relacji: Kapitanat Portu - Wydrzany - Kapitanat Portu. Autobus będzie jechał między innymi ulicami Żeromskiego i Uzdrowiskową w Dzielnicy Nadmorskiej, przez os. Posejdon, ulicami 11 Listopada i Kołłątaja.

Wspomniana linia nr 6 w okresie od 1 kwietnia do 31 sierpnia bieżącego roku zastąpi działające linie autobusowe 6A i 6B. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu tras przejazdu na liniach autobusowych (wraz z dokładną lokalizacją przystanków) i aktualnych rozkładów jazdy można uzyskać od 31.03.2017r. (od godzin popołudniowych) odwiedzając stronę internetową spółki www.ka.swinoujscie.pl. W tym samym dniu, również w godzinach popołudniowych, nowe rozkłady jazdy będą umieszczane na wiatach i przystankach autobusowych zlokalizowanych w lewobrzeżnej części miasta.

KA


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Ewa • Piątek [31.03.2017, 22:09:57] • [IP: 93.105.190.***]

Proszę o przywrócenie jak było kiedyś tj. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10. Proszę w końcu wysłuchać mieszkańców, czytać maile co wam się wysyła a nie dalej MPK ma to wszystko w pompie. Masakra i żenada.

Gość • Piątek [31.03.2017, 07:52:49] • [IP: 62.69.203.***]

Warto było by się przyjrzeć, dlaczego czeka się na autobus 20 minut, po czym pidjeżdżają trzy i ruszają w tym samym czasie. Sytuacja od dawna, jeszcze z ubiegłego wieku. Może warto by się temu przyjrzeć? I to się dzieje przy promie i na Zachodnim. Tam potrafią w miasto odjechać dwa, trzy autobusy w przeciągu 2 minut i trzeba czekać kolejne 20

Gość • Czwartek [30.03.2017, 20:38:36] • [IP: 178.238.248.***]

Mieszkancy ul.Grunwaldzkiej i ulic przyległych;Wilkow Morskich Lutyckiej, Gdynskiej, jakim autobusem maja dojechać na Wydrzany, na działki.Prosze by wypowiedziała się Pani Dyrektor MPK.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 19:49:34] • [IP: 178.238.249.***]

Proszę o przywrócenie 1-ki, 2-ki, 3-ki,. 6-ki to był rozkład autobusów dla potrzeb mieszkańców. Teraz są dla potrzeb MPK.

3 • Czwartek [30.03.2017, 19:49:24] • [IP: 178.238.252.**]

zrobcie 3 dawną!!

Gość • Czwartek [30.03.2017, 19:43:51] • [IP: 88.156.206.***]

Rozkład jazdy który służył dobrze mieszkańcom rozwalił genialny beto n p.R. Przypomnę że za niego nowy rozkład jazdy zrobili studenci z Wrocławia którzy nie mieli zielonego pojęcia o potrzebach mieszkańców. Wystarczyło tylko dostosowywać rozkład w miarę jak się miasto rozrastało. Popsuć łatwo naprawić bardzo trudno.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 19:40:11] • [IP: 31.0.32.**]

Nikt z forumowiczów nie zauważył, że to Prima Aprilis.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 19:31:51] • [IP: 88.156.233.***]

Uprzejmie prosi się o przywrócenie starej linii 3.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 18:52:15] • [IP: 91.239.66.**]

Michalska jak zwykle trzyma fason impotencji intelektualnej.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 18:25:59] • [IP: 81.204.98.**]

Rozklad jazdy autobusow, jest zly, pogmatwany i nie sluzy pasazerom.Jest nie przejrzysty...w zasadzie dla nikogo...

Gość • Czwartek [30.03.2017, 17:36:38] • [IP: 83.10.219.***]

A za zwiedzanie całego miasta to co ? Będziecie nam kasować potrójne bilety ? Dziękuję za taką" komunikację " !

Gość • Czwartek [30.03.2017, 17:23:15] • [IP: 89.229.23.**]

Może znajdzie się odważny i przywróci przebieg linii autobusowych na stare, sprawdzone trasy, a twórcze wymysły poprawiaczy WYRZUCI DO KOSZA.P.PREZYDENCIE ŻMURKIEWICZ to jest pole do popisu i pokazania, że mieszkańcy są Najważniejsi !!

Gość • Czwartek [30.03.2017, 16:26:39] • [IP: 95.129.228.**]

to znaczy będą lewą stroną jeździć?

Gość • Czwartek [30.03.2017, 16:24:13] • [IP: 83.10.219.***]

No i" dobra zmiana " ! Niech dalej autobusy linii 6 jadą przez całe miasto ! Już widzę ilu tu będzie pasażerów !

Gość • Czwartek [30.03.2017, 16:18:27] • [IP: 164.127.170.***]

Kiedyś autobus Kapitanat- Wydrzany należał sie jak psu zupa, ale po genialnych reformach, które zaowocowały np. wydłużeniem jazdy z Posejdonu do centrum aż do 15-17 minut (z 6-7 min.) lub do 21 minut (przez Zachodnie) demon intelektu, Einstein komunikacji miejskiej wymyślił, że w porze chłodnej (czyli 2/3 roku) jeśli chcesz dojechac na Wydrzany do swojej działki lub na spacer do Kamminke - musisz kupowac dwa bilety i jechać dwiema liniami, by dostać sie z centrum autobusem te 3-3, 5 km dalej. Portalu, może znajdziesz tego Centralnego Kornika w tej błyskotliwej (ale nierychliwej) Unikacji Miejskiej i spojrzysz mu wreszcie - razem z nami - w oczy i zapytasz, za jakie winy...? Co sie tragicznego stało w życiu Kornika, że musi wetowac swoje może osobiste" krzywdy" i podgryzać dawne proste zasady komunikacji autobusowej?

Gość • Czwartek [30.03.2017, 15:16:43] • [IP: 37.47.140.***]

Jak PKP ciagle zmiany, a ktory niejedzie w weekend? GRATULACJE

Gość • Czwartek [30.03.2017, 15:13:58] • [IP: 37.47.139.**]

Najlepsze w tym jest to, że turysta wykupując bilet za np 3 zł może zwiedzić całe miasto. Należy tylko wyposażyć pojazdy w informatory elektroniczne, szczególnie w języku niemieckim. Plusem takiej komunikacji byłaby likwidacja jazdy kolejki turystycznej głównymi, centralnymi ulicami naszego miasta.

Gość • Czwartek [30.03.2017, 15:03:37] • [IP: 37.47.183.***]

Ciekawe kto was będzie woził jak kierowcy uciekają z tego zakładu, chyba prezes.

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■