POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.03.2017, 15:43:12] • Świnoujście

To będą najpiękniejsze pisanki

To będą najpiękniejsze pisanki

fot. Organizator

Jeszcze przez dwa tygodnie, do 4 kwietnia, można nadsyłać swoje praca na Ogólnopolski Konkurs Pisanki Wielkanocnej 2017, organizowany przez Miejski Dom Kultury w Świnoujściu. Nadsyłać można pisanki w formie wydmuszki wykonane dowolną techniką. Tradycyjnie ogłoszenie wyników nastąpi w Niedzielę Palmową w Galerii Art MDK w samo południe. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście nadeśle co najmniej jedną pisankę w formie wydmuszki wykonaną techniką dowolną. Nie będą oceniane prace płaskie, stroiki, prace wykonane z produktów spożywczych.
2. Oceniane będą tylko prace indywidualne.
3. Do nadesłanych prac należy dołączyć kartkę zawierającą następujące informacje: imię i nazwisko wykonawcy, wiek, zawód, miejsce zamieszkania, numer telefonu. Prosimy o czytelne podanie powyższych informacji.

To będą najpiękniejsze pisanki

fot. Organizator

4. Prace będą oceniane przez Jury w różnych kategoriach wiekowych: kat. I – do 7 lat, kat. II – od 8 do 12 lat, kat. III – od 13 do 17 lat, kat. IV – dorośli.
5. Termin nadsyłania prac upływa 4 kwietnia 2017 r. (wtorek)
6. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 9 kwietnia 2017 r. (Niedziela Palmowa)
7. Po ogłoszeniu wyników odbędzie się kiermasz pisanek trwających do 15 kwietnia w Galerii „Art” MDK w godz. 12.00 – 18.00
8. Organizatorzy nie zwracają prac nadesłanych na konkurs, nieodebrane nagrody będą wysyłane na koszt odbiorcy.

Rzecznik Prezydenta Świnoujścia


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [24.03.2017, 08:02:20] • [IP: 164.127.170.***]

16:49 - To pierwsza w historii KARA ZA NAGRODĘ.

Gość • Piątek [24.03.2017, 07:12:53] • [IP: 164.127.170.***]

W zajmowanej przez islam (wobec pustki duchowej Zachodu) Europie te pisanki już zaczynają być zakazane. Ale warto pamiętać, że coraz częściej w szkołach, na kartkach światecznych, widać tylko pisanki (albo - to najgorsze - zające i kurczaczki). Nadchodzące święta mają jednak inną symbolike, czy ikonografię - lepiej wyrażającą sens świętowania.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 18:55:27] • [IP: 178.238.249.***]

Ja tu widzę jajka ze styropianu. To nie fer, jak pisanka to z prawdziwego jajka. Chodzi o skorupkę na której trudno się robi pisanki.

Gość • Czwartek [23.03.2017, 16:49:36] • [IP: 37.47.152.**]

Wysyłane na koszt odbiorcy :D dobre, nie przyjmę przesyłki

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■