POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [09.03.2017, 09:54:52] • Polska

„Nestlé porusza Polskę”- ostatnie dni na zgłoszenie się do akcji, a jest o co walczyć!

„Nestlé porusza Polskę”- ostatnie dni na zgłoszenie się do akcji, a jest o co walczyć!

fot. Organizator

W najbliższy piątek, 10 marca, upływa termin na zgłoszenie się gmin do udziału w drugiej edycji konkursu „Nestlé porusza Polskę”. W zwycięskich gminach firma Nestlé ufunduje nowoczesne siłownie plenerowe. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny!

W województwie zachodniopomorskim do rywalizacji o siłownię zgłoszono dotąd 16 gmin. Jednak wciąż można aplikować. Gminy, które chcą zgłosić się do konkursu i mieć szansę na wygranie siłowni terenowej od Nestlé, mają na to już tylko kilka dni – termin upływa 10 marca br. O tym, gdzie powstaną ufundowane przez firmę urządzenia sportowe, zadecydują lokalne społeczności – zwycięzcy akcji zostaną wyłonieni w drodze internetowego głosowania, które rozpocznie się 10 maja 2017.

Jest o co walczyć! W wybranych lokalizacjach firma ufunduje siłownię na świeżym powietrzu, składającą się z 9 profesjonalnych urządzeń sportowych, m.in.:
surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń.
Zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu są przyjmowane do 10 marca br. Aby wziąć udział w akcji, przedstawiciel Urzędu Gminy powinien wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: gminy@4frame.pl i wskazać osobę kontaktową. W odpowiedzi na zgłoszenie, aplikujący otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu. Po zalogowaniu należy zgłosić na platformie wybrane lokalizacje, pamiętając, by spełniały wymogi zawarte w regulaminie.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 🇵🇱 11 Listopada 2025: Piknik Kawaleryjski – Basen Północny: od 13.30 do 16.00! Pokazy kawalerii, sprzęt 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, koncerty, ognisko z kiełbaskami i grochówka wojskowa. Polana przy ul. Jachtowej 🇵🇱 Koncert „Ponad Granicami” – „Sanktuarium Chrystusa Króla” (Plac Kościelny 1): godz. 19:00 ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■