POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.01.2017, 08:38:56] • Świnoujście

Rewolucja seksualna PRL w Kinie na Szpilkach

Rewolucja seksualna PRL w Kinie na Szpilkach

fot. Organizator

CINEMA3D zaprasza na kolejny seans Kina na Szpilkach, już 2 lutego od godz. 18:00! W ramach cyklu odbędzie się wyjątkowy pokaz filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Tym razem podczas spotkania w Kinie na Szpilkach wrócimy do czasów PRL-u i historii, jednej kobiety, której książka zrewolucjonizowała ówczesną seksualność Polaków. CINEMA3D gwarantuje świetną zabawę z mnóstwem atrakcji i wyjątkową atmosferą w konwencji PRL.

Kino Na Szpilkach to impreza organizowana przez kobiety i dla kobiet, gdzie panują proste zasady. To miejsce, gdzie króluje świetna zabawa, a na uczestniczki czeka mnóstwo konkursów z nagrodami. Jeden wieczór w miesiącu, tylko dla pań i tylko z kobiecymi sprawami. Wszystkie panie, na co dzień zapracowane, zabiegane, które nie mają czasu dla siebie, w ten jeden wieczór w miesiącu mogą spotkać się wyłącznie w kobiecym gronie. W tym czasie mogą poplotkować, skorzystać z porad dietetyczek, kosmetyczek, salonów piękności, czy centrum fitness. Uwieńczeniem „babskich” spotkań zawsze jest specjalny seans filmowy. Tym razem CINEMA3D zaprasza na wyjątkowy komediodramat "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" z Magdaleną Boczarską w roli słynnej ginekolog, która poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowość Polaków.

Opis dystrybutora filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej":

Film opowiadający historię Michaliny Wisłockiej – polskiej rewolucjonistki seksualnej, która dokonała niemożliwego, szeroko otwierając drzwi polskich sypialni. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” to filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Losy Michaliny śledzimy na trzech różnych etapach jej życia, które doprowadziły ją do napisania i wydania „Sztuki kochania”. Wisłocka rozprawiając się z konserwatywnymi stereotypami i wszechobecną ignorancją, zrewolucjonizowała życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.

Bilety dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszamy na uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w Świnoujściu, upamiętniającej kapelanów Wojska Polskiego zamordowanych w zbrodni katyńskiej Wydarzenie odbędzie się 05 maja 2025r., o godz. 10:00 w kościele pw. bł. ks. kmdr por. Władysława Miegonia przy ul. Piłsudskiego 43 w Świnoujściu. Tablica poświęcona jest kapelanom różnych wyznań i religii zamordowanym w zbrodni katyńskiej. Na tablicy figurują nazwiska wszystkich dotychczas ustalonych z imienia i nazwiska kapelanów, którzy zostali zamordowani w zbrodni katyńskiej. Tablica jest pierwszą tablicą nad Bałtykiem i pierwszą umieszczoną w kościele należącym do dekanatu Marynarki Wojennej. Z inicjatywy Stowarzyszenia Pamięć Kapelanów Katyńskich takich tablic powstało już 41, nie tylko w Polsce ale również w Stanach Zjednoczonych oraz Londynie. Projekt tablicy wykonany przez pracowników IPN OBUWiM Szczecin, koszty wykonania tablicy ze środków IPN Szczecin. W uroczystości wezmą udział m.in. wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Mateusz Szpytma i dyrektor szczecińskiego Oddziału IPN Krzysztof Męciński ■