POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [24.12.2016, 13:59:35] • Świnoujście

Na święta zostaną bez pierogów... Wściekłe tłumy żądają zwrotu pieniędzy

Na święta zostaną bez pierogów... Wściekłe tłumy żądają zwrotu pieniędzy

fot. iswinoujscie.pl

W pierogarni przy ulicy Chopina od rana gromadzą się wściekli ludzie, którzy pomimo tego że wcześniej zamówili pierogi na święta, nie otrzymali ich... Około godziny 10.00, kolejka liczyła kilkanaście osób, które przyszły po zwrot pieniędzy. Jak udało nam się dowiedzieć od jednej z niezadowolonych klientek, sytuację najbardziej przeżywały osoby starsze, które wychodziły ze łzami w oczach.

Postanowiliśmy porozmawiać z ludźmi, którzy w wigilię zostaną niestety bez pierogów.

- Mam 8 osobową rodzinę i co ja mam im powiedzieć przy wigilijnym stole? Jest kilka osób, które uwielbiają pierogi, w tym moje dziecko. Gdybym wiedziała że ich nie dostane, to bym poszła gdzie indziej. Najbardziej było szkoda mi starszej Pani, która wyszła ze łzami w oczach... - mówi jedna z klientek pierogarni.

Niektórzy klienci słysząc że nie dostaną zamówionych pierogów, zapowiadali że wystąpią na drogę sądową za zepsucie świąt.

- To jest istny cyrk. Mam zepsute święta przez kogoś kto wziął zaliczkę i nie wywiązał się z umowy... Jeśli zostanę na święta bez pierogów, pójdę do sądu.- mówi inny zdenerwowany klient.

O przyczynę sytuacji, postanowiliśmy zapytać Panią obsługującą klientów.

- Nie było tyle ludzi do pracy. Niby ludzie pracy nie mają, ale nie było komu lepić. Szefowa wczoraj zasłabła, praktycznie nie spała. Takich klientów jest bardzo dużo. Dziewczyna pierwszy rok prowadzi firmę, przeliczyła się. Nie wzięła pod uwagę, że ludzie to nie maszyny. Osoby które deklarowały że pomogą, wystawiły ją do wiatru - informuje pracownik pierogarni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 268, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 201-225 z 268

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:24:41] • [IP: 80.245.189.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:17:40] • [IP: 95.129.224.***]

Za szkody moralne, powinna ta Pani wypłacić wpłacone zaliczki z 100% nadwyżką...

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:10:57] • [IP: 95.129.224.***]

Pani Marzenko!! Życzę Pani i całej rodzinie takich świąt jakie Pani nam zgotowała. Niech ten Nowy Rok 2017 będzie dla Pani wielką porażką...Przecież wystarczyło by zadzwonić w piątek i poinformować, że nie macie możliwości zrobienia tak dużej ilości... Jak Pani może spojrzeć w oczy tym starszym ludziom...A do tego nie oddać wpłaconej zaliczki. Wstyd i Pani może zasiąść do stołu wigilijnego z czystym sumieniem? Jak może być Pani tak cyniczna mówiąc, że Ci co kupowali będą i tak kupować... Nie ma Pani sumienia, tylko oszukiwać, brać pieniądze...Niesmak został i myślę, że to oszustwo Pani nie przyniesie szczęścia... zło wraca. ..

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:05:38] • [IP: 31.0.69.***]

W dupie się poprzewracało i nie chce się samemu kleić pierogów jak tradycja nakazuje. PS nie dotyczy starszych schorowanych osób.

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:03:34] • [IP: 93.94.184.***]

Co tak spinacie dupę co? Samemu trzeba było robić a nie zamawiać. Grube pisowskie dupska, zamiast samemu robić to kupują a potem opie*dają innych, ciekawe czy sami tak dotrzymują słowa. Ja i moja rodzina dalej będziemy do niej chodzić

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:02:06] • [IP: 83.8.121.**]

raz w roku mozna samemu zrobic zadna filozofia !! barany leniwe de... !! co o za swieta ze sklepu !! samemu lepiej smakuje !!

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:50:43] • [IP: 95.129.224.***]

, , sytuację najbardziej przeżywały osoby starsze, które wychodziły ze łzami w oczach.'' współczuje każdemu, kto płacze z powodu PIEROGÓW. Problemami są brak pieniędzy, śmierć osoby bliskiej...ale nie K**** pierogi. Problemem jest podać co innego na wigilijny obiad?...ogarnijcie się ludzie błagam was...

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:48:00] • [IP: 95.129.224.**]

Nic tak nie przynosi kasy jak lepienie, Wszystkiego

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:47:27] • [IP: 88.156.235.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:47:14] • [IP: 37.47.21.***]

Ha ha katolicy. Zamiast wybaczyć, pojednać się z panią z pierogarni to skowyczą. Obłuda katoli. Obżarstwo to też grzech.Ciekawe jak będą ci awanturnicy szli do komunii w pasterkę

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:45:44] • [IP: 188.146.169.***]

Jak widać właścicielkę" pierogami"zadania przerosło...Droga Pani tak się robi... Zamówilam dwa rodzaje pierogów +uszka zapłaciłam nie mały zadatek.Kilka razy próbowałam odebrać zamówienie, niestety nie udało się. ... Życzę właścicielce Wesołych Świąt

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:40:59] • [IP: 80.245.187.***]

Do pralni i prać pościel a nie pierogi lepić.Żenada bez wstydu zostawić ludzi na lodzie.Już nigdy tam nic nie kupię i nie będę polecał tego punktu znajomym

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:36:20] • [IP: 37.8.215.**]

Ale problem..!

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:30:12] • [IP: 37.47.150.***]

Przedsiębiorcza Marzenka😃😃😃😃

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:28:38] • [IP: 31.0.70.***]

Wynajmę lokal po pierogarni - tak już w styczniu

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:27:39] • [IP: 93.94.187.**]

A ja tej Pani współczuję i bez względu na wszystko co się stało życzę zdrowych Świąt bo pierogi to nie koniec świata.

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:23:49] • [IP: 94.254.131.**]

I po pierogarni. Byłem raz tylko. Bród, a pierogami ruskimi można było rozbić głowę.

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:21:39] • [IP: 62.69.253.***]

Byłam świadkiem jak Pani z zalady około 10 grudnia mówiła, że mają zamówień na pierogi na około 40 tyś sztuk. Powiedziała, że ma lepic te pierogi około 12 osób. Po przeliczeniu każda osoba powinna ulepic ponad 3 tyś sztuk w ciągu jednej nocy. Nie da się tego zrealizować. Sama jestem gospodynia. Porostu wszyscy się przeliczyli.

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:19:36] • [IP: 80.245.188.**]

super reklama, niech narzyczony sie weżmie za gary a nie za piwko

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:16:10] • [IP: 93.94.186.***]

pierogi jada sie na codzien a nie na swieta wiesniaki trorlorlrolrlrorlr

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:16:04] • [IP: 31.0.70.***]

A wiedziałem, że tak będzie. Kupiłem w Intermarszcze mrożone, już we wrześniu by mieć i mam. Chcieliście odlotowo-pierogowo to macie, jak Gagarin, w kosmos!!

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:15:19] • [IP: 37.47.131.***]

A ja będę sama na wigilię, a wy martwicie się o pierogi!!

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:12:58] • [IP: 94.254.226.**]

To nie chodz o to, że ktoś nie potrafi ulepić pierogów czy tam uszek chodzi o to, ze ludzie jej zaufali i zaplacili. Jeżeli nie byliście tymi klientami to się nie wypowiadajcie stałam tam 3 godziny bez sensu po to żeby tylko się dowiedzieć ze nic dla mnie nie ma.

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:11:46] • [IP: 188.146.86.***]

ja przyjechałam z Berlina 250km specjalnie po zamówione pół kilograma pierogów ale również zostałam z niczym i święta zmarnowane. Wracałam do domu cała we łzach...

Gość • Sobota [24.12.2016, 15:11:26] • [IP: 80.245.184.**]

nie wiem dlaczego ludzie podniecają sie tymi pierogami, w zeszłym roku kupiłam bo tak każdy zachwalał i się zawiodłam gorszych pierogów nie jadłam, ciasto twarde jakby niedogotowane, albo wcześniej zamrożone, okropne,

Oglądasz 201-225 z 268
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■