POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [24.12.2016, 13:59:35] • Świnoujście

Na święta zostaną bez pierogów... Wściekłe tłumy żądają zwrotu pieniędzy

Na święta zostaną bez pierogów... Wściekłe tłumy żądają zwrotu pieniędzy

fot. iswinoujscie.pl

W pierogarni przy ulicy Chopina od rana gromadzą się wściekli ludzie, którzy pomimo tego że wcześniej zamówili pierogi na święta, nie otrzymali ich... Około godziny 10.00, kolejka liczyła kilkanaście osób, które przyszły po zwrot pieniędzy. Jak udało nam się dowiedzieć od jednej z niezadowolonych klientek, sytuację najbardziej przeżywały osoby starsze, które wychodziły ze łzami w oczach.

Postanowiliśmy porozmawiać z ludźmi, którzy w wigilię zostaną niestety bez pierogów.

- Mam 8 osobową rodzinę i co ja mam im powiedzieć przy wigilijnym stole? Jest kilka osób, które uwielbiają pierogi, w tym moje dziecko. Gdybym wiedziała że ich nie dostane, to bym poszła gdzie indziej. Najbardziej było szkoda mi starszej Pani, która wyszła ze łzami w oczach... - mówi jedna z klientek pierogarni.

Niektórzy klienci słysząc że nie dostaną zamówionych pierogów, zapowiadali że wystąpią na drogę sądową za zepsucie świąt.

- To jest istny cyrk. Mam zepsute święta przez kogoś kto wziął zaliczkę i nie wywiązał się z umowy... Jeśli zostanę na święta bez pierogów, pójdę do sądu.- mówi inny zdenerwowany klient.

O przyczynę sytuacji, postanowiliśmy zapytać Panią obsługującą klientów.

- Nie było tyle ludzi do pracy. Niby ludzie pracy nie mają, ale nie było komu lepić. Szefowa wczoraj zasłabła, praktycznie nie spała. Takich klientów jest bardzo dużo. Dziewczyna pierwszy rok prowadzi firmę, przeliczyła się. Nie wzięła pod uwagę, że ludzie to nie maszyny. Osoby które deklarowały że pomogą, wystawiły ją do wiatru - informuje pracownik pierogarni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 268, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-150 z 268

Gość • Niedziela [25.12.2016, 00:55:22] • [IP: 92.42.118.*]

zepsute święta prze PIEROGI? Ludzie! Opamiętajcie się! Jezus się narodził i to jest ważne, a nie pierogi! Co za naród katolicki!

ryynio • Niedziela [25.12.2016, 00:46:37] • [IP: 83.249.20.**]

w sklepach są pierogi robione fabrycznie i tez dobre, pierogi to tylko jedna z 12 potraw :-)

Gość • Niedziela [25.12.2016, 00:45:48] • [IP: 80.245.184.***]

Ostatnio kupiłam tam pierogi z mięsem i farsz był kwaśny, poprostu nie były świeże.Nie polecam.

Gość • Niedziela [25.12.2016, 00:44:32] • [IP: 178.238.247.***]

To jest szczyt, jak mozna nie zdarzyc przygotowac pierogi!!Zamowienie to zamowienie-do sadu z nia!

Gość • Niedziela [25.12.2016, 00:18:48] • [IP: 92.42.116.***]

A jeszcze co do partnera tej baby to piszecie że pije piwo i chodzi z kolegami, a dziwicie się jak ma w domu taką babę!!

Gość • Niedziela [25.12.2016, 00:10:45] • [IP: 37.47.173.**]

Widzę, że ktoś czuje oddech na plecach. ... i duuużo zapłacił za taką nagonke. Ludzie kazdemu się może noga powinąć. Nie pomyśleliście, że zaliczki wydane zostały na materiały do wykonania pierogów. Przecież to ich pierwszy rok, czy nikomu w tym nudnym jak p.. miescie nie przyszło do głowy, że wzieli tyle na siebie nie chcąc nikomu odmówić i zawieźć. Masakra jak ja nienawidze Swinoujscia.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:54:29] • [IP: 92.42.116.***]

Tatuaż? Nowe buty? Przecież ta kobieta nie ma ani gustu ani wstydu, podwójne podgardle, ubiór wiocha pl, tandetny makijaż a uważa się za bóg wie kogo.Po dzisiejszym to już obciach totalny choć ci co ja znają dobrze mówią że ona wstydu nie ma! Lludzie obudzcie się i przestańcie tam kupować co kolwiek.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:52:14] • [IP: 93.94.190.***]

Pierogi bardzo się popsuły i nie są smaczne. Pierogi ruskie to zwykłe pierogi z ziemniakami, a sera w ogóle w nich nie ma !! Kilka białych kawałeczków co sera kompletnie nie przypomina !! Bywalismy tam często, ale co wizyta to gorsze pierogi... Nie ładnie tak klienta oszukiwać i brać pieniądze za byle co... :/

Daro • Sobota [24.12.2016, 23:50:53] • [IP: 92.42.116.***]

Tylko ci którzy nie wiedzą nic o właściciele dają pozytywne komentarze, ja bym nigdy nie zjadł nic z jej rąk.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:39:17] • [IP: 80.245.188.***]

Nie rozumiem jak można tyle godzin stać w kolejce? I to za czym? Za pierogami? Mało to sklepów w mieście? A samemu i tak najlepiej zrobić.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:35:39] • [IP: 95.129.228.***]

Pamiętajcie państwo, że ZADATEK zwraca się konsumentowi w podwójnej wysokości. Przepisy prawa stanowią, że w razie niewykonania umowy przez sprzedawcę (usługodawcę) konsument może, bez wyznaczenia terminu dodatkowego, od umowy odstąpić i zażądać od sprzedawcy sumy dwukrotnie wyższej od wpłaconego zadatku. Pozdrawiam i mimo wszystko wesołych Świąt.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:19:39] • [IP: 80.245.182.**]

jak dla was pierogi sa ohydne to sami sobie róbcie, proste. i po co ta panika, ze pięrogow nie bedzie, trudno, mozna sobie zjesc po sw ietach. ludzie sa głupi i z byle czego robia problem

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:15:27] • [IP: 94.254.227.**]

Kupiłam tam pierogi zupełnie na samym początku jak lokal został otwarty. Uwielbiam pierogi, ale niestety te były tak niedobre, że nie szło ich jeść. Ciasto dziwne i do tego grube, farsz równie okropny. Więcej tam nie poszłam. Ktoś kto chwali tamtejsze pierogi albo nigdy nie jadł prawdziwych, albo zupełnie nie ma smaku. No cóż. Taka jest prawda. A co do opisanej sytuacji ta Pani to tylko człowiek a nie maszyna. Bądźmy ludźmi.

Gość • Sobota [24.12.2016, 23:05:05] • [IP: 92.42.114.**]

tak zaraz sądem straszą ha ha i co jeszcze nie wiedzą jaka przyczyna Pani miała dobre chęci, ja też zamówiłam i co powieszę się z tego tytułu . Mam inne rzeczy do jedzenia nic się nie stało. ROZUMIEM Z JAKIEGOŚ POWODU NIE MAM I TYLE . Pozdrawiam i życzę miłych spokojnych św.

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:50:45] • [IP: 37.8.215.***]

za 20zł 100 pierogów ruszcie dupy i do roboty

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:47:35] • [IP: 92.42.117.***]

A ja zawsze tam wrócę po pierogi. Są najlepsze!

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:44:02] • [IP: 80.245.178.***]

Są święta trza wybaczać w Alleppo dzieci głodują nie mają dachu itd Zastanówmy się nad tym.. .

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:28:05] • [IP: 80.245.179.***]

Ale tłumaczenie że ludzie ją wystawili. Jak ludziom nie płaciła obiecanych pieniędzy to wystawili. Odlotowo to ty odlatuj nie pierogi sprzedawaj i oddaj długi.

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:25:30] • [IP: 178.238.249.***]

Żebym wiedziała, że taki popyt na pierogi chętnie bym zrobiła pyyyszne uszka i pierogi dla tej Pani - awaryjnie. Moje uszka były przepyszne, pełne grzybów.

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:23:58] • [IP: 88.156.235.**]

ludzie opamietajcie sie do sadu. ...za pierogi.nie piszcie glupot bo pierogi i uszka sa tam bardzo dobre.ale niestety ten balagan to nie fajnie wyszlo.na przyszly rok bedzie nauczka. ..

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:22:33] • [IP: 77.88.191.**]

Ludzie! Gdzie tu k...a magia świat ? Po prostu kobieta nie dała rady! To nie koniec świata! Ludzkie jest popełniać błędy ! Szkoda kobiety!

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:17:45] • [IP: 92.252.30.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:09:06] • [IP: 83.254.236.**]

Pierogi są pyszne i tego faktu nie zmieni ta wtopa przedświąteczna.Pani Marzenko, głowa do góry, jutro będzie lepiej.Pani pierogi zawitaly na wigilijnym stole w Szwecji i wszyscy chwalili.Powodzenia

Gość • Sobota [24.12.2016, 22:08:45] • [IP: 81.173.128.*]

Pierogi nie smaczne i kolejka za nimi? Kobiety ktorym z lenistwa nie chchcialo sie raczek ubabrac niech sie poloza pod choinka i pobawia sie swoim pierogiem.

Gość • Sobota [24.12.2016, 21:57:31] • [IP: 83.8.44.***]

Ruszcie dup... I sami zróbcie sobie pierogi. Masówka nigdy nie smakuje jak domowe

Oglądasz 126-150 z 268
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■