POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.12.2016, 16:18:01] • Świnoujście

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

fot. Kamil Zwierzchowski

Dramatyczne chwile przeżył osłabiony łabędź który tuła się przy ulicy Żeromskiego. Według słów świadków zdarzenia, właściciel psa puścił go na łabędzia. Zwierze rzuciło się z zębami na przerażonego ptaka. Całą sytuacje dostrzegł Pan Marek, który obronił łabędzia i zapewnił mu schronienie na swojej posesji.

Gdyby nie odwaga i szybka reakcja Pana Marka, łabędź prawdopodobnie zostałby rozszarpany przez psa.

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

fot. Kamil Zwierzchowski

- Pies puszczony przez właściciela rzucił się na łabędzia. Zaczął go szarpać i gryźć w skrzydło. W jakim my świecie żyjemy? - pyta Pan Marek.

Łabędź po ataku znalazł tymczasowe schronienie na posesji Pana Marka. Jak udało nam się dowiedzieć, ptakiem ma zająć się Piotr Barański, który ma dojechać do Świnoujścia z Warnowa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 50

Gość • Piątek [23.12.2016, 20:22:47] • [IP: 94.254.227.**]

Przykład człowieczeństwa. Dobry wzór do naśladowania w tych passkudnych czasach

Gość • Piątek [23.12.2016, 20:19:42] • [IP: 89.66.206.***]

Serdeczne dzieki dla Pana Marka, jest Pan SUPER dobrym czlowiekiem, zycze Panu i Panu rodzinie zdrowych i WESOLYCH SWIAT, oraz szczesliwego NOWEGO ROKU.Super ma Pan serce.

Aress • Piątek [23.12.2016, 19:55:23] • [IP: 83.11.80.***]

brawo Tesciu !! i cichej bohaterce Tesciowej :)))

Gość • Piątek [23.12.2016, 19:47:18] • [IP: 95.129.224.***]

marku na ranczo go zabieraj tam wydobrzeje powodzenia

Gość • Piątek [23.12.2016, 19:32:04] • [IP: 92.42.116.***]

Brawo Panie Marku jest Pan dobrym człowiekiem, Wesołych Świąt dla Pana i Pana bliskich

Gość • Piątek [23.12.2016, 19:19:48] • [IP: 95.129.224.***]

Brawo dla Pana Marka...Właściciel psa to bezmózgowiec-zło wraca. ..

Gość • Piątek [23.12.2016, 18:47:43] • [IP: 83.11.236.***]

brawo dla Pana Marka malo dzis ludzi obchodzi los zwierzat

Gość • Piątek [23.12.2016, 18:47:00] • [IP: 79.186.215.**]

a czy pies nie powinien być w kagańcu i na smyczy według prawa

ORMO czuwa • Piątek [23.12.2016, 18:25:42] • [IP: 95.129.228.**]

kto w swoim życiu nie szanuje zwierząt to nie będzie szanował ludzi, pozdrowienia dla Pana Marka.

Gość • Piątek [23.12.2016, 18:21:14] • [IP: 92.42.112.***]

Ale mamy klimat, PO utracie koryta nawet PsOm wali na dekiel! Czy jego właściciel będzie miał zmniejszoną emeryturę i też mu wali na dekiel?

Gość • Piątek [23.12.2016, 18:16:44] • [IP: 83.8.125.***]

Pan Marek dał schronienie psu czy łabędziowi?? Bo jakoś nie po naszemu to...

Gość • Piątek [23.12.2016, 18:14:15] • [IP: 88.156.206.**]

Brawo panie Marku

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:50:57] • [IP: 94.197.121.***]

Na prezydenta tego gościa, przynajmniej zadba o ptaszki, bo o siebie już zadbał, nie?

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:44:13] • [IP: 92.42.117.***]

Marek rule!

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:31:03] • [IP: 62.69.231.***]

Wesołych Świąt Panie Marku i pozdrowienia dla Dawida. ❄❄❄

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:17:23] • [IP: 80.245.188.***]

Święty Czech

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:15:15] • [IP: 82.174.234.**]

Bo te dupki pseudo narodowcy sobie kuouje agresywne psy.jak ci od r restauracjii pakerki.nakupowali psow podrzucili je starej babce na wybrzeze wladyslawa i teraz babcia wychodzi z watacha agresywnych psow na spacerki

AGENDA 21 • Piątek [23.12.2016, 17:13:50] • [IP: 80.245.178.***]

TEN WYGŁODNIAŁY PIES BYŁ PEWNIE KODORASTYCZNYM KUNDLEM SKARMIANYM DO TEJ PORY PRZEZ SOROSA.

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:12:49] • [IP: 37.220.35.***]

Podejmując się dokarmiania łabędzi musimy robić to tak aby im nie zaszkodzić. Trzeba pamiętać o tym, że zdrowe, dobrze odżywione ptaki mogą bez pożywienia przetrwać kilkanaście dni. Aby karma podawana podczas silnego mrozu nie zamarzała, powinna być sucha. Mogą to być ziarna zbóż, np. pszenica czy owies, również kasze (nie prażone), płatki zbożowe lub specjalny granulat dla ptaków wodnych. Przy słabszych mrozach lub gdy pokarm może być zjedzony przez ptaki od razu, można podawać rozdrobnione, surowe lub gotowane bez soli warzywa i gotowane kasze. Karmę należy wykładać w pobliżu wody, w takiej ilości, aby była w miarę szybko zjedzona - jeśli pozostanie na dłuższy czas może zamarznąć lub spleśnieć i wtedy spożyta przez ptaki może im zaszkodzić. Słone odpadki z ludzkich stołów, chleb, spleśniała karma powoduje chroniczną biegunkę i chorobę zwaną kwasicą. www.bocian.org.pl/artykuly/problemy-z-zi
mujacymi-labedziami-1

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:02:56] • [IP: 62.69.253.***]

Brawo Panie Marku! Są jeszcze porządni ludzie na świecie. Życzę Panu wesołych i spokojnych Świąt!!

Gość • Piątek [23.12.2016, 17:02:53] • [IP: 109.243.157.*]

Debili z psami poprawiającymi sobie samoocenę tymi psami i pokrywającymi nimi niepełność relacji z ludźmi - u nas jest dostatek...

Gość • Piątek [23.12.2016, 16:55:46] • [IP: 92.42.116.***]

Brawo Panie Marku!

Gość • Piątek [23.12.2016, 16:37:44] • [IP: 92.42.116.**]

Są faceci, którzy widząc przechodzącego kota pragną go przejechać lub kopnąć. Czy oni są jeszcze facetami?

Gość • Piątek [23.12.2016, 16:36:51] • [IP: 62.69.251.***]

Brawo dla Pana Marka. Mam szczerą nadzieję, że zdołał wypłacić kundlowi kilka solidnych kopów.

Gość • Piątek [23.12.2016, 16:28:09] • [IP: 80.245.191.***]

uśpić właściciela bo pies na pewno mądrzejszy od swojego właściciela i jeszcze coś z niego będzie

Oglądasz 26-50 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■