POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [23.12.2016, 16:18:01] • Świnoujście

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

fot. Kamil Zwierzchowski

Dramatyczne chwile przeżył osłabiony łabędź który tuła się przy ulicy Żeromskiego. Według słów świadków zdarzenia, właściciel psa puścił go na łabędzia. Zwierze rzuciło się z zębami na przerażonego ptaka. Całą sytuacje dostrzegł Pan Marek, który obronił łabędzia i zapewnił mu schronienie na swojej posesji.

Gdyby nie odwaga i szybka reakcja Pana Marka, łabędź prawdopodobnie zostałby rozszarpany przez psa.

Pies prawie zagryzł łabędzia... Na pomoc ruszył Pan Marek, który dał mu schronienie na swojej posesji!

fot. Kamil Zwierzchowski

- Pies puszczony przez właściciela rzucił się na łabędzia. Zaczął go szarpać i gryźć w skrzydło. W jakim my świecie żyjemy? - pyta Pan Marek.

Łabędź po ataku znalazł tymczasowe schronienie na posesji Pana Marka. Jak udało nam się dowiedzieć, ptakiem ma zająć się Piotr Barański, który ma dojechać do Świnoujścia z Warnowa.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 50, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 50

Gość • Niedziela [25.12.2016, 15:20:40] • [IP: 92.42.114.***]

Niedawno dziki zaatakowały psa w parku.Rajcowie Świnoujścia postanowili wyłapać dziki i ??.Teraz proponuję Rajcą zrobić to z psami biegającymi bez smyczy, obroży i kagańca.Czekam na efekty pracy panowie Rajcowie.

Gość • Niedziela [25.12.2016, 03:11:45] • [IP: 37.8.215.**]

Ludzie kochający zwierzęta kochają i psy, ale ludzie kochający swoje psy nie zawsze kochają zwierzęta.

Gość • Sobota [24.12.2016, 17:23:16] • [IP: 164.126.202.**]

Jeszcze niedawno pan Marek ludzi katować, prawomocnie skazany a teraz ptaszki niszczy...zuch...

Gość • Sobota [24.12.2016, 16:48:09] • [IP: 88.156.206.**]

ukarac porzadnie wlasciciela psa i kazac mu placic za leczenie labedzia

Gość • Sobota [24.12.2016, 13:57:12] • [IP: 37.8.215.**]

Do wszystkich mądrali co to pouczają żeby nie ingerować w przyrodę, takie rady miały by sens jak by były teraz chociaż lata 60-70, ale od tego czasu liczba ludności się podwoiła co za tym idzie tworząc chaos w przyrodzie, na przykładzie Polski populacja wilków rysi z bieszczad nigdy nie zasiedli sama innych terenów kraju bo lasy to tylko 30% powierzchni a więc nie tworzą ciągów komunikacyjnych dla zwierząt to swoiste wyspy dla zwierzaków. Ptaki z powodu nadmiernego oświetlenia miast i budowie np. portów morskich w miejscach ich odwiecznych terenów zgrupowań, albo tracą instynkt do odlotów, albo lecą rozproszone i tracą orientację i pojawiają się w miejscach dla nich nie znanych. A co do dzików to dziwię się że Niemcy się nie burzą na te masowe unicestwianie w końcu to ich zwierząt bo raczej promami dziki nie przepływają dochodzą w róg wyspy w śmiertelną pułapkę (betonowy las pełen agresywnych potworków)

Gość • Sobota [24.12.2016, 11:12:52] • [IP: 37.47.151.***]

Dobrze że Niemców okrada łabędzie ratuje cudowny wieprz

Gość • Sobota [24.12.2016, 10:55:47] • [IP: 109.243.157.*]

j444 • Piątek [23.12.2016, 21:01:49] • [IP: 80.245.182.**] - tobie wiele razy admin blokował posty - bardzo brutalne, wulgarne i odstręczające. Ty śmiesz tu urządzać na kogoś personalną nagonkę? Nawet z całą pewnością nie wiemy, czy spuszczając psa miał ten nieodpowiedzialny człowiek złe intencje. Lincz mimo ostatnich napaści na polityków wyjeżdżających spod Sejmu jest obcy naszej kulturze i jest wbrew prawu. I nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ze zbliza się Boże Narodzenie - jeśli wiesz o co mi teraz chodzi...

Gość • Sobota [24.12.2016, 10:55:44] • [IP: 178.238.253.**]

Wszystkiego Najlepszego Panie Marku dla Pana i Rodziny, to mamy we krwi nigdy się nie poddajemy w słusznej sprawie, tacy są Polacy..a tak apropos, nie wypada nawet jeżeli dla kogoś to Swięto nie jest ważne pisać złych, głupich słów!

Gość • Sobota [24.12.2016, 10:00:41] • [IP: 92.42.118.*]

Pozdrowienia dla Pana Marka i najlepsze życzenia świąteczne. Na pewno do pana zwierzaki się dzisiaj odezwą!:)

Gość • Sobota [24.12.2016, 09:35:19] • [IP: 80.245.184.*]

Jest okazja poczęstować sierściucha petardą więcej nie ruszy.

Gość • Sobota [24.12.2016, 08:09:12] • [IP: 94.254.227.**]

a co z tym gościem, co psa spuścił? Przyjechała policja, właściciel ukarany i pies mu został odebrany? Jak najszybciej zabarć i zutylizować tego psa, skoro na mordercę go wychowali. Chyba, że ktoś ma czas i ochotę go naprawiać...

Gość • Sobota [24.12.2016, 06:25:08] • [IP: 62.69.241.**]

W Londynie to nasi rodacy łapią łabędzie i przynajmniej mają jakiś przysmak na stole.

Gość • Sobota [24.12.2016, 06:20:57] • [IP: 50.100.191.**]

Czlowiek o przecudnym sercu wielkie podziekowanie prosze przyjac od nas, zyczymy panu, oraz pana rodzinie wspanialych, wesolych, zdrowych Swiat Bozego Narodzenia, oraz Szczesliwego Nowego Roku.

Gość • Sobota [24.12.2016, 03:35:51] • [IP: 62.69.229.**]

Najpierw ludzie doprowadzili do tego, że łabędzie nie odlatywały na zimę, a teraz tępe bydlaki napuszczają swoje tępe psy na wszystko co się rusza. Parę lat temu debile" ćwiczyli" swoje sierściuchy w nagonce na sarny w parku, teraz przyszła kolej na łabędzie. Czy ci właściciele psów traktują je jako przedłużenie swojego przyrodzenia?

Gość • Sobota [24.12.2016, 01:46:47] • [IP: 80.245.182.**]

Brawo ty!

kundlomiot • Piątek [23.12.2016, 23:47:51] • [IP: 62.69.203.**]

te kundle to utrapienie ile tu juz sie pisalo o tej zarazie...

Gość • Piątek [23.12.2016, 23:32:16] • [IP: 88.156.206.***]

Witaj Marek - pozdrowienia od kolegi z 1960 r.-i dalej "Komarki" - Zbyszek.

Gość • Piątek [23.12.2016, 22:19:23] • [IP: 178.238.246.***]

Ten właściciel głupiego psa, sam pewnie też z małym rozumem, powinien zapłacić karę i jeszcze pies powinien mu być zabrany. Ludzie nieświadomi nie mogą opiekować się psami, bo ktoś tu powinien mieć KAGANIEC - prawdopodobnie PIES, a może nawet właściciel?

Gość • Piątek [23.12.2016, 22:11:05] • [IP: 188.146.79.***]

Bo psy to plaga którą powinno się tępić, a właściciel tego agresywnego powinien uiścić dużą opłatę na jakiś gatunek zwierząt chronionych

Gość • Piątek [23.12.2016, 21:47:51] • [IP: 83.11.62.***]

Pan Marek już wcześniej uratował orła. Bardzo sympatyczny Pan. Można widać być przyzwoitym człowiekiem.

j444 • Piątek [23.12.2016, 21:01:49] • [IP: 80.245.182.**]

Nie wierzę w to, aby świadkowie przynajmniej z widzenia nie znały bydlę będące właścicielem bestii. Do dzieła internauci, może w komentarzach wypłynie jego imię i nazwisko, albo dane które pozwolą to ustalić. Do dzieła, takie bydlę nie powinno mieć żadnej prawnej ochrony.

Gość • Piątek [23.12.2016, 20:55:56] • [IP: 46.76.209.***]

LECZ LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIECEJ I MOCNO WIERZE W TO, ŻE TEN ŚWIAT NIE ZGINIE NIGDY DZIĘKI NIM ! BO ŻYCIE JEST MOCNIEJSZE NIŻ ŚMIERĆ. ...

Gość • Piątek [23.12.2016, 20:51:57] • [IP: 62.69.254.**]

hallo Marek. .. Kamminke pozdrawia !!

durguł... • Piątek [23.12.2016, 20:45:51] • [IP: 80.245.190.**]

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Wesołych Świąt dla całej rodzinki...

Gość • Piątek [23.12.2016, 20:42:56] • [IP: 37.8.215.**]

Budujące że są jeszcze tacy Faceci.

Oglądasz 1-25 z 50
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■